| Hem Ben Hem Stilim Nisan’da Bazaar’da

Bu haftasonu, balkon keyfinize, çay saatinize ya da kanepede yatıp yuvarlanma halinize eslik edebilirim:) Çünkü Maritsa, Iconjane ve Off Ne Giysem’le birlikte hem biz, hem stilimiz Harper’s Bazaar Nisan sayisina konuk olduk! Stilimi neler etkilemis, bu yaz gardrobuma neler katmak istermişim hepsi orada:)

This weekend I may accompany your afternoon tea, Sunday breakfast or couch laziness, because me and my style is in Harper’s Bazaar April issue with three of  my fellow blogger friends:) What inspires my style, what I desire for the new season and more is all in there:)

| Baylar Bayanlar :)

Baylar bayanlar:) Bu ay bir değil iki dergide birden Styleboom var!

Önce sürekli olana geçeyim, bu ay ve bundan böyle her ay ESQUIRE Türkiye’de yazıyorum, beylere sesleniyorum!Pek sevgili Boomerlar buradan beylere iletmemi istediğiniz şeyleri bana yazın, ben bir güzel mesajı ileteyim ne dersiniz! Birlikten kuvvet, kuvvetten İtalyan şıklığında erkek doğar belki bakarsınız:)) Ocak ayını yaka mendilinin yeniden keşfine ayırdık, önümüzdeki aylar için şimdiden hazırlanıyorum.
devamini oku

| Styleboom Televidyon’da!

Sevgili Styleboomerlar, derhal ve en acilinden, konuşurken sürekli kullandığım “hani” kelimesinden beni kurtaracak uzman psikolog, sosyolog, kardiyolog arıyorum bilginize:) Yani icab ediyorsa genel cerrah açsın kaburgamı alsın onu içerden:p

Dün sabah çok süper bir ekiple tanıştım: TELEVİDYON :) Pek çok şukela programları olan bu internet televizyonunun, “İnternet Süperstar” isimli programında Mustafa Özyurt’un konuğu oldum. O sordu, ben cevapladım, haliyle susturulamadım:) Söyleşide siz varsınız, ben varım, Sorumlu Blog var, moda var, var da var. Tam da buraya tıklayarak sizi sohbetimize beklerim

Bu arada Facebook sayfası ile bir problem yaşıyorum, en kısa sürede halledebileceğimi umuyorum, o yüzden bugün kızgınım hiç bir şey yazamadım:/ Size sonra anlatacağım.

| Bumblebee

Yağmurlu bir Pazartesi’ye biraz sarı çalmak iyi olur diye düşündüm sevgili Styleboomerlar! Geçen perşembe ve Cuma üst üste 2 gün tv8′i puantiyeye boğdum, şööyle 1940′lara götürdüm getirdim:) Şaşırdılar:p Okan Bayülgen’in yeni kanalında haftanın 5 günü “Kraliyet Ailesi” programları içinde Cuma yayınlanan Medya Kralı için gittiğim kanalda bu duvarı görünce poz vermesem olmazdı! Daha fazla fotoğraf, detaylar ve markalar tabii kiiiiii BOOM’STYLE ‘daaa!

| Styleboom Dolce&Gabbana Swide’da


DOLCE&GABBANA Secret Eyes rimel ile ilgili olarak yaptığım post markanın pek sevilen resmi dijital dergisi SWIDE‘da yanımda farklı ülkelerden farklı bloglarla yayınlanmış. Ne diyebilirim SWIDE‘da olmak pek güzel ♥ Çok teşekkür ederim.

Yazıya ve diğer bloggerların görüşlerine buradan SWIDE’a tıklayarak ulaşabilirsiniz:)

| Styleboom TRTTürk’te "Bugün"de

Geçen Salı TRT Türk kanalında öğlenleri yayınlanan “BUGÜN” programına konuk olmuştum, biiiir sürü Styleboomer öğle tatilini benimle geçirdi, hepsine de koccaman koccaman teşekkürler:) İzleyemeyenler için 2 bölüm halinde burada da koyuyorum. Cannes, mezuniyet, moda, blog, IMF Başkanı:), güneş panelleri… Evet hepsini de konuştuk:)

| Styleboom ve Koray Caner "Uykusuz Her Gece" :)

Telefon çalar… Zrrr zrrr! Styleboom’u peek biricik Koray Caner ile birlikte ATV’nin nurtopu gibi yeni kanalı A-Haber’de hafta içi her gece yayınlanan Uykusuz Her Gece programında konuk etmek istediklerini söylerler. Dünya tatlısı bir sunucu olan Hilal Ergenekon’un karşısına geçer, moda dünyasında blogların yerini, ne olduğunu, nasıl gelişip, nelere dönüştüğünü sohbetleşiriz:) Çook keyifli bu program için TVde kolay rastlanmayacak zerafette ve doğallıktaki Hilal Hanım’a ve ekibine harika soruları, tespitleri ve misafirperverliği için teşekkür ederim:)

İşte size bir kaç kare, arkadaşım TVden çekmiş sağolsun, neyse ki ekranın altında “kaynım”lı bir şey yazmıyor:p

Altta Styleboom yazan bir kare yakalayamadım peh:p

Yönetmen beni susturmakta zorlandı tahmin edersiniz:p

Bu da benim telefonla o anda çekilmiş berbat bir foto:)) Ama olsun işin mutfağından bir kare diyelim hihi. İşte bu da videomuuz:)