foreo luna 2

Bir süredir cilt bakımı, kozmetik ya da güzellik üzerine yazmıyorum, sebebi malum: instagram. Özellikle sabah ya da akşam storylerimde şipşak favori ürünlerimi paylaştığımdan –ki çoğu da uzun yıllardır değişmeyen ürünler- buraya ayrı bir post yazmayı hep ihmal ediyorum. Ama şimdi 2-3 yıldır benim cilt bakım rutinim de olan FOREO LUNA, yeni FOREO LUNA 2 adıyla yenilenmiş ve bu kadar ilgi görmüşken, aramalarda benim de bir yazım çıksın istedim çünkü gerçekten müthiş fayda sağlayan, yalnızca düzenli kullanımda değil arada sandıktan çıkarıp :p kullandığınızda bile yüz güldüren bir ürün. FOREO LUNA 2 T-sonic titreşimlerle esas amacı olan cilt temizliğini yapıyor ama üstüne bir de anti-aging masaj özelliği eklemiş. Yani bir taşla iki kuş:) 

Cilt bakım rutinimin vazgeçilmezi dediysem, hemen bir itirafta da bulunayım, aslında sabah akşam 1’er dakikacık FOREO LUNA 2 deneyimi size mis gibi bir cilt sağlayabilecekken ben maalesef kimi akşam yüzümü şöyle bir silip geçiyordum, fakat artık her Pazar gözümü onunla açıyorum..

foreo luna 2 2

Bu defa kendime bir söz verip bu rutini günlük bazda oturtmaya karar verdim, bunda FOREO LUNA 2’nin makyaj temizleme jel ve köpükleri ile kullanılıyor olmasının da etkisi büyük, yüzümü yıkarken bunu artık FOREO LUNA 2 ile yapıyorum ve tam 1 aydır da bu sözü tuttum diyebiliriz. Benim gibi özellikle T bölgesi yağlı, yanaklar kızarmaya/alerjiye eğilimli (mesela bu sebeple ben temizleme fırçalarını asla kullanamıyorum) ve siyah noktaya meyilli bir cildiniz varsa, hele bir de makyajsız gününüz geçmiyorsa karma ciltler için FOREO LUNA 2 başucunuzdan ayrılmayacak bir cihaz. Çok hafif olduğundan kolayca her yere de benimle geliyor. Böylece asansör dahil her bulduğum aynaya yüzümü dayayıp eyvah şuralar hep siyah nokta dolmuş demekten de kurtulmuş oldum:)

Bu kadar kiri pası temizlerken kendisinin ultra hijyenik kalması, hiç bakteri tutmaması ise ayrıca 10 puan bence, zira ben makyaj süngerini bile yıkayacak /temizleyecek vakit bulamıyorum çoğu zaman. Oldum olası jel temizleyicileri çok sevdiğimden köpür köpür her FOREO LUNA 2  sonrası tonik ve nemlendiricimi de tabii ki ihmal etmiyorum, bu ürünler bile tertemiz ciltte biliyorsunuz daha etkin çalışıyor. Kısacası uzun vadede size hep olumlu dönüş getirecek bir yatırım, çok iyi bir cilt temizleme ürünü diyebilirim.



"Cilt Bakım Rutinimin Vazgeçilmezi: FOREO LUNA 2 – Ürün İncelemesi" postu İçin hiç yorum yapılmamış..

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu