mbfwi day 1 bashaques louboutin aigner

Her sezon hemen hemen eksiksiz takip ettiğim moda haftasını bu sezon Mercedes-Benz Türkiye işbirliğiyle yine günü gününe takip ettim. İlerleyen postlarda genel olarak moda haftası, koleksiyonlar ve tasarımcılar ile ilgili detaylı bir post hazırlayacağım ama ilk olarak birinci gün ne giymişim bir bakalım:)

Moda haftasının isim sponsoru Mercedes-Benz’in bünyesindeki hızlı ve kalabalık şehir hayatına hitap eden kompakt otomobili Smart hafta boyu bana da eşlik etti. Minnoş mu minnoş, fıstık yeşili Smart for Four’umla defile ve etkinlikler arası ama en çok da iki yaka arası bol bol seyahat ettim. Otomobilim böyle renkli olunca ben de moda haftasını renkli mi renkli geçireceğim kostümler seçtim. İşte ilk gün:)

mbfwi day 1 bashaques louboutin bonprix tom ford styleboom 01

 

Moda haftası boyunca bana eşlik eden bir diğer marka da eminim sizlerin de çantalarına bayıldığınız Aigner Munich oldu. 1. gün için seçtiğim bu pudra rengi püsküllü çanta o kadar çok soruldu ki:) Düğün davet mezuniyet sezonu yaklaşıyorken bence dikkate alınmalı.

Yanar döner Louboutinlerime eşlik eden ve uçuştukça rengi daha da güzelleşen eteğim Bashaques, gömleğim de bonprix’nin limited Marcell von Berlin kapsül koleksiyonundan:) Bir gün aradan sonra görüşmek üzere:)

mbfwi day 1 bashaques louboutin aigner bonprix tom ford styleboom

Gözlük TOM FORD Sunnies // Gömlek MARCELL von BERLINxBONPRIX Shirt // Etek BASHAQUES Skirt // Çanta AIGNER MUNICH Purse // Ayakkabı LOUBOUTIN Pumps

Fotoğraf: Melis Dirik"MBFWI 1. Gün: O Zaman Renkkk" postu İçin hiç yorum yapılmamış..

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu