h6byhazalozman

Biir sürü rengi çok severek giyiyorum ama mavinin bendeki yeri ayrı! O hep huzur, hep  Ege, hep dinginlik, hep çocukluğumun yazları, hep ferahlık! İngilizler neden “feeling blue”yu hüzün için söyler hiç anlamıyorum, al bi gri onu feel bence:) #mavimedokunma :p

Sitesine instagram hesabında gördüğüm etek için girip sonra bu gömleğe de vurulduğum H6 by Hazal Özman‘ın tasarımı bu gömleğin sadece rengi değil çini desenimsi tatlı desenini de çok sevdim. Gömleğime olan sevgime biraz ara verip esas konuya geçmek istiyorum: bu sezon böyle çok ama çok açık renk camlı özellikle de yuvarlak çerçeveli güneş gözlükleri çok trend olacak! Mavi, pembe, bal rengi ve hatta neredeyse optik gözlükler kadar şeffafa yakın grimsi/beyazımsı tonlarda gözlerinizin baya baya göründüğü bu gözlükler için şimdiden arayışlara başlayın derim:)

h6hazal gömlek 01

Tabii yuvarlak çerçeve her yüz tipine uygun değil, ya da uysa bile siz yadırgayabilirsiniz başlangıçta (mesela ben:)) ama zamanla aşina olunuyor. Bu durumda çerçeveyi yüz tipinize uygun ama camları yine bahsettiğim şeffaf ve pastel tonlarda seçmeye özen gösterin. Cam rengi biraz da sizin ten/göz renginiz ile alakalı, deneyip göreceksiniz:) Benim seçimim pazara çok yeni giren ve butik bir marka olan Kaleos Eye Hunter .

h6hazal gömlek 02

Mavilere kavuşmamıza az  kaldı mı ne dersiniz:) Yoksa Mart yine o kazığı atacak mı:p

yuvarlak güneş gözlüğü trendi

FOTOĞRAF: MELİS DİRİK

LOKASYON: CVK PARK BOSPHORUS

Gömlek H6 by HAZAL ÖZMAN Shirt // Jean MODATUTKUSU for LOVEMYBODY Jeans // GözlükKALEOS (TURKUAZ OPTİK) Shades"Mavi Boncuk Kimdeyse" postu İçin 2 yorum yapılmış.

  1. Gamze diyor ki:

    Enerjinize hayranım. Fotoğraftan çıkıp bana ulaşabiliyor bu enerji. Nazar değmesin maşallah :)

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu