h6 hazal özman etek moda grafitti mural

Geçen hafta benim için zor haftalardan biriydi, haber beklemeli, endişe ve merak etmeli, konuşmak istediklerini susmalı, hayatımı idame ettirmek için bir tarafımın diğer tarafıma ağır bastığı bir hafta.  Çünkü bir tarafım her arkadaşımdan gelen mesaja ne cevap yazacağımı bilemezken diğer tarafım hala iş görebiliyordu. Çünkü ben 1 instagram karesinden ibaret değilim, siz de değilsiniz. Neden protesto etmedin, neden bir şey demedin, neden ekranını öyle ya da böyle yapmadın diye soranlara. Çünkü ben bu düzende klavye delikanlılarınca arkamın kollanmayacağından eminim, siz de emin olun. Bir kişilik değil iki kişilik düşünmem lazım. Çünkü ben anneyim, siz de anne olunca anlarsınız.

Bu fotoğrafı çekerken Melis’e demiştim ki bu karmaşanın önünde başka bir karmaşa olsun istiyorum. Sanki memlekette karmaşadan bol bir şey var da!

h6 hazal özman etek

Yukarıdaki kız gülümserken etekteki kız ne kadar da hüzün yüzlü değil mi, aynı bedende iki yüz. İkiyüzlülükten iyi. Etek çok sevdiğim genç tasarımcı H6 by Hazal Özman.

h6 hazal özman etek 2

Fotoğraf MELİS DİRİK

Lokasyon MODA

Etek H6 HAZAL ÖZMAN Skirt // Kazak MANGO Sweater // Ayakkabı LOUBOUTIN Pumps // Gözlük TOM FORD Shades

 

 "İki Yüz(lü)" postu İçin 2 yorum yapılmış.

  1. Emir Yılancı diyor ki:

    Duygularınızı içinizden geldiği gibi bize yansitmaniza ve stilinize uyarlamanıza hayranım.

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu