zeynep meltem aktaş forever new tom ford 04 PS

Midi boy pelerin görünce kaçımızın aklına ilk olarak Sherlock Holmes geliyor:) Ben tam bir Holmes fanatiğiyimdir, tercihen eski versiyonlarının, sonra Robert Downey Jr. ve Jude Law’lu serinin ve son olarak yokluktan Benedict Cumberbatch’in oynadığı dizisinin. Bu üzerimdeki son derece modern, sıcacık ve deseniyle beni benden alan pelerin ise gencecik bir tasarımcının: Zeynep Meltem Aktaş:)

Dizilerden konu açılmışken sizden de dizi önerileri alayım. Bir zamanlar bir sezonu bir gecede bitirdiğim dizi performanslarım Ali Efe doğdu doğalı sağlam sekteye uğramıştı çünkü uyuyabildiğim her saniyeyi uyumak inanın çok önemli:) Fakat bu sonbahar gece çişi olayını da atlatıp sonunda bir gıdım olsun gecelerim bana kalınca yine tam gaz dizilere döndüm. Netflix’i biz çok sevdik, şimdi hatta Blu’yu da denemeyi düşünüyoruz.

Neler izledim? Sonunda Narcos’u bitirdim anlatıldığı kadar vardı, müthiş hikaye! The Crown’a bayıldım (zaten Brit dönem dizilerini çok seviyorum, Downton Abbey’den sonra yaşadığım boşluğu The Crown mükemmelden de öte şekilde doldurdu ), kriminal çok sevdiğimden People vs O.J Simpson da beni çook mutlu etti. Yapay Zeka konusuna kişisel olarak da çok ilgili olduğum için West World’ü hastalıktan kırıldığım 2 günde bitiriverdim. House of Cards’ı bırakalı çok oldu, şöyle diyeyim daha Frankie başkan olmamıştı:)) yeniden dönmek için bana bir motivasyon lazım ve Trump kesinlikle değil:) Black Mirror’ı da tabii çok ama çok etkisinde kalarak izledim.

Bir süre yapay zeka ya da sanal gerçeklik istemiyorum içim bayıldı, bir Coupling zekasında ve komikliğinde değilse ilişkiler, ya da atıyorum şehirli kadın ve erkekler, entrikalar ve goygoylar konulu diziler hiiç ilgimi çekmiyor. Ah keşke yine çok güzel bir dönem dizisi bulsam diyorum, bir de tabii zeki bir dedektiflik kriminal hikaye (mesela Homeland gibi) ne de güzel olurdu. O zamana kadar zaten bahar gelir ama biz “winter is coming” diye seviniriz: GoT başlar. Aldığım notlarda yeni dizi olarak The Fall var. Sizin de önerilerinizi alayım:)

zeynep meltem aktaş tom ford 06 PS zeynep meltem aktaş tom ford 02 PS

 

Ne zamandır aynalı, beyaz camlı ve gümüşi bir gözlük istiyordum, yine Tom Ford’da buldum. Her aradığımı ya da istediğimi onda buluyorum, bence ben kendisinin ilham perisiyim:)

zeynep meltem aktaş tom ford 01 PS zeynep meltem aktaş tom ford 05 PS

 

Fotoğraf: Melis Dirik

Lokasyon: CVK Park Prestige Suits

Pelerin ZEYNEP MELTEM AKTAŞ Cape // Pantolon FOREVER NEW Pants // Çizme AIGLE (SUPERSTEP) Wellies // Gözlük TOM FORD(TURKUAZ OPTİK) 

 "Dizilere Dönüş" postu İçin 9 yorum yapılmış.

 1. Anonim diyor ki:

  çizmeniz nerden acaba

 2. sevda diyor ki:

  Eğer polisiye seviyorsan Leathal weapon var. Mel Gibson ve Dany Glover ile olan film serisini dizi olarak yeniden çekiyorlar. Ben çok eğleniyorum. Hastane dizisi seviyorsan Code Black ve Chicago Med de olabilir. Ayrıca Holmes sever biri olarak Elementary favorim.

  • styleboom diyor ki:

   aa bunu bilmiyordum:) elemantary seviyorum izliyorum:) hastane dizisi house’dan baska sevmedim sevemedim:))

 3. Füsun diyor ki:

  Selam. Aynen seyrettiğin her şeyi ben de seyrediyorum. Criminal nacizana tavsiye; benim bayıldıklarımdan Agatha Christie nin Monsieur Poirot ve Miss Marple. Ben o dönemin İngiliz Country evlerine, dekorasyonlarına, kıyafetlerine hayran kalıyorum. Bir de murder var. Daha ne olsun! Sevgiler. Kıyafet süper..

 4. ayşe diyor ki:

  sevgili boom eski diziler de ilgi alanınızda mi ? öyleyse “the wire” ve ” battlestar galactica” diyeceğim. ilki dizi değil belgesel adeta ,baltimorun arka sokaklarındaki uyuşturucu çeteleri ve bunları dinleme yoluyla yakalamaya çalışan polisler var. politik yozlaşma eğitim ve medya gibi temalar var her bir sezonunda. hele bi 4.sezonu var ki efsane..diğeri bilim-kurgu. yıllar önce e2de mad men ı beklerken denk gelir hemen değiştirirdim ,sıkıcı ve kalitesiz olduğunu düşünürdüm nedense. ah bu önyargılar. yıllar sonra eşimle izledik meğer neler kaçırmışım :) so say we all deyip bitiriyorum :)

  • styleboom diyor ki:

   battlestar galactica ile yatıp kalkıyordum yayılandığı zamanlar bayılırım. ama the wire bilmiyordum, konu nefis hemen bakacağım:)

 5. Zeynep diyor ki:

  Ben bu ara masters of sex izliyorum . Konusu edepsiz gibi görünse de bence anlatmak istediği bir hikayesi var.

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu