Processed with VSCO with c6 preset

Şu dünya üzerinde az zaman geçirmemişim, ne diyeyim bazı zamanlar çok zordu, bazı zamanlar inanılmaz güzeldi. Kendimden hiç memnun olmadığım zamanlar da oldu, egomun tavan yaptığı zamanlar da. Şu hayatta bundan kötüsü olamaz dediğim anlar da oldu, hayatımın en güzel günü dediğim zamanlar da. Kendimden memnunum desem az kalır, kendimi baya baya seviyorum, tüm defolarımla ve değerlerimle;  doğrularımla ve yanlışlarımla, baktıklarımda gördüklerimle, okuduklarımdan doyduklarımla; eşimle dostumla da bir başınalığımla da seviyorum. Kimsenin varlığıyla var olmadığım için, kimseye eyvallah etmediğim için, kimseden medet ummadığım için kendimi seviyorum. Canım isteyince bir kimse olabilecek kadar değerli, canım istemezse hiç kimse olabilecek kadar cesur olduğum için seviyorum. İyi ki doğmuşum:)"İyi Ki Doooğdum Burçin" postu İçin 8 yorum yapılmış.

 1. funda akalın diyor ki:

  mutlu yıllaaar:)

 2. esin diyor ki:

  musmutlu sağlıklı,mutlu,huzurlu, nice yaşlara:)))

 3. zuhal diyor ki:

  Evet evet kesinlikle iyi ki doğmuşsun ve uzun yıllar buralarda olursun!

 4. zeyneb diyor ki:

  Bunu yazmasam gunah olurdu,simdi gordum ve sevimli blogerime mutlu gunler dilerim,yeni yasi yeni guzellik getirsin kendisine,sizi cooooook seviyoruz,hep boyle guzel genc ve pozitif olmak dileyile…..

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu