boyner gömlek mimya pantolon moda

Fotoğrafta Jamaika ya da Şeysellerde kumsala konuşlanmış bir barda hindistan cevizimi renkli bi pipetle hüpletirken #sorrynotsorry ibarelenecek bir instagram yapacakmış gibi bir poz vermiş olabilirim:) Ama işte yağmurlu, bol kornalı, karanlık mı karanlık bir Pazartesi’den günaydın!

Konuyu Jamaika’dan açınca aklıma 90larda izlediğim Jamaika’da geçen bir tıp fakültesi hakkında absürd komiklikte bir dizi ve bana nasıl umut verdiği geldi (edit: adı Going to Extremes’miş) . O zamanlar ben de üniversite sınavına hazırlanıyorum ve önümde babam sağolsun tek seçenek var: tıp fakültesi! Hatta annem dışında tüm sülale, okulum, okulda sözümona psikolojimden sorumlu rehberlikçim ve zaten puan peşindeki dersanembenim tıp okumam konusunda çok net:)  Şimdiki çocuklar gibi bir durumum da yok hani, babamı karşıma alıp hayır baba ben tıp okumak istemiyorum çünkü ık bık bık diye esaslı ve kesin sebepler sunabilecek kadar ağzımı açmam da söz konusu değil, tıp okuyacağıma öleyim daha iyi diye arabeske bağlamam da söz konusu değil :) 3.5 yaşındaki oğlum örneğin baya neyi neden niçin istemedğini ya da yapmayacağını 16 yaşındaki Burçin Akgün’den daha iyi ve net söylüyor. Neyse ben de çaresiz okuyacağım ya kendi kendime bu diziye bakıp (dizi sonuçta Jamaikada geçiyor tıp eğitimi de olsa son derece lakayt ve keyifli, e deniz güneş kum da cabası:))  diyorum ki ilk sene araştırır bulurum böyle bir okula “dikey geçiş” yaparım, çaresizliğin dikey versiyonu:p  Neden tıp okumadığım ise anca kazanınca bana gelen “isyeaaannn” sonucundaydı, o bambaşka ve upuzun bir hikaye.

Neyse konuyu kendi gençliğime teessüf edip yine eğitim sistemine söverek kapatırken, hadi diyorum önce fotoğraflara sonra eşim desem çok resmi, kocam desem çok höthöt, kociş desem çok instagramda bi takım giyinip poz veren çiftimsi olacak Burak Ünaldı’nın “Neden Hepimiz Blokflüt çaldık” TED konuşmasını dinleyin derim:)

boyner gömlek mimya pantolon munchies

 

Arkadan pancake kokuları yükselirken şu şekil durmak kolay değildi:)

duygu nişancı taşlı bilezikler

Beni uzun süredir takip edenler anlamıştır, takı konusunda dönemlik takıntılarım var. Şu sıra tatlılık abidesi Duygu Nişancı bileziklerim kolumdan çıkmıyor:)

boyner sister jane gömlek mudo bere

Yılbaşı ağaçları yavaş yavaş kalktı, fotoğraflara güzel fon oluyordu.

Fotoğraf: Melis Dirik

Lokasyon: Munchies Moda

Gömlek BOYNER FRESH Shirt // Pantolon MİMYA Pants // Bilezikler DUYGU NİŞANCI Bracelets // Bere MUDO Beret // Gözlükler BALENCIAGA Shades"Jamaica Rüyası" postu İçin 5 yorum yapılmış.

 1. selda diyor ki:

  Sevgili Styleboom,
  seni uzun zamandır ilgiyle ve çok beğenerek takip ediyorum (‘seni’ kısmı biraz da bundan:) ) hatta canım sıkkın olduğunda bloğunu açar eski yazılarında dolanır dururum. kendine yakın, bi çok şeyde hemfikir olduğun, huzur verip, umutlandırıp, gülümseten insan bulmak zor ya sanırım o yüzden sana kaçıyorum:) neyse öyle işte… :)
  yakın bi zamanda da eşini takip etmeye başladım, ne harika bi çiftsiniz, ne harika bi ailesiniz.. hayranlığım katlanarak artıyor her bişiler anlattığınızda.. bu müthiş konuşma için ağzına, yüreğine sağlık Burak Bey’in.. insanlardaki farkındalığın artması dileğiyle..
  konuşmak ve söylemek istediğim bi çok şey var ama kısa kesmek gerek dimi:)
  iyi ki varsınız güzel insanlar.
  sevgi, saygı ve muhabbetle..
  hoşkalın:)

  • styleboom diyor ki:

   çok teşekkür ederim hem kendi adıma hem de burakın adına, ona da ileteceğim tabii:) konuşmak ve söylemek istediğiniz her şey için uzun uzun yer var burada bazen benim yazdıklarımdan daha fazlasını yorumlar yapıyor:)) sevgiler

 2. Cigdem diyor ki:

  Sevgili Boom,
  Bayildim.Nasil da guzel anlatmis esiniz.Paylastiniz icin cok tesekkurler.Iyi ki varsiniz.

 3. empress diyor ki:

  “twitdayi”ya selamlar, ağzına sağlık! baş döndürücü bir şekilde hareket etmiş sanki :))
  ikinizi de çok uzun zamandır okumak, bilmek beni çok mutlu ediyor mesela! hissettirdiğiniz mutluluk için teşekkürler!…

  • styleboom diyor ki:

   evet sanırım o da çok heyecanlıydı:) eh konu da çok önemli olunca:)) biz çok teşekkür ederiz esas, uzun zamandır bize bu kadar değerli vaktinizden ayırdığınız için <3

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu