çizgili kazak mango çanta manu atelier

Bir pötikare sevdalısı, bir puantiye aşığı olsam da aklım bana hep çizgili gördün mü at sepete der:) Çizgili hep zamansız, hep istediğin stile gönlünce uyarlayabileceğin kurtarıcı demek. Bloga yeni sezon indirim raporru hazırlamak üzere mağazaları dolaşırken yeni sezonda gördüğüm bu kazak pırıltılı kolları ile beni sarmalayınca ben de ona “evet” dedim:) İşte bizim hikayemiz, hiç romantik değil tamam ama “long term relationship” olacağı garanti:p

Yaz bitti biteli gitmediğim Moda’ya bu güzel fotoğrafları çeken Melis’cimle hadi hava bugün güzel diyip itinayla lodosla şarhoş olduğumuz, kendimize Munchies’den sıcak bir köşe ve bol kalori ısmarladığımız bir günden devam edelim o zaman. 

çizgili kazak mango

 

Ben yağmur botunun şeker renkli, parlak tonlu hallerini severim, kıpkırmızı Hunterlarımın yeri ayrıdır mesela. Ama tabii şu da var ki dize kadar renkli bir yağmur botu giyiyorsam boyum kısa görünmesin diye üstümü ve altımı ful aynı renk giyiyordum. Ben bir de yağmur botunun kovaya benzemeyenini severim, bazıları nasıl geniş, içine 2 bacak girer, kesinlikle daha slim olmalı benimki. Aigle’ın yılbaşı hediyesi yolladığı bu siyah yağmur botlarının örneğin zarif bir silüeti olmasını sevdim, siyah olduğu için renkli çoraplarla kombinlememe de az kaldı.

yağmur botu aigner çizgili kazak modelleri

 

 

Fotoğraf: Melis Dirik

Lokasyon: Moda Munchies Crepe&Pancakes

Kazak MANGO Sweater // Pantolon FOREVER NEW Skinny Pants // Gözlük HALLY&SON Shades // Çanta MANU ATELIER Bag // Çizme AIGLE Wellies"Çizgiliyse At Sepete" postu İçin hiç yorum yapılmamış..

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu