styleboom morhipo bonprix 02

Yılbaşına sayılı gün kala herkesin programı hazır mı:) Ben bu yıl sakin, dingin, evde bi sofra, belki Westworld finali ile pek olağan bir gece geçirmeyi planlıyorum! Ama öyle de olsa yılbaşı ruhuna uygun bir kıyafet kesin giyiyor olurum, mesela yukarıdaki kazak olabilir, hatta pijamamı bile yılbaşı gecesine uydururum o derece:)

Daha renkli, şık, keyifli planları olanlar için ise yine bonprix ile hazırladığım çeşitli alternatifleri Youtube kanalımda “programıan göre kombin önerileri” biçiminde yayınlamıştım, bir de buradan paylaşayım istiyorum. Çoğu zaten hemen her özel güne uygun, o yüzden aklınızda bulunsun!

styleboom morhipo bonprix 09

Şık bir balo programı için bu elbise ve hemen aşağıdaki kırmızı dantel elbise favorilerimden. Bu elbisenin gizemli çekiciliği bir başka ama kabul edelim:)

styleboom morhipo bonprix 10 styleboom morhipo bonprix 11

Balo biraz ağır kaçtı, bizim için yılbaşı gecesi parti zamanı derseniz tabii stilinize ve zevkinize göre daha fazla seçenek var. Benim favorim ya seksi püsküllü bandage elbise, ya ultra zarif lacivert pilise elbise! Hatta bu lacivert elbise ofis için de çok uygun hale getirilebilir.

styleboom morhipo bonprix 08 styleboom morhipo bonprix 05

 

 

 

 

Tabii bu sezon kadifeyi göz ardı edemeyiz:) O zaman bir de kadife olsun! Ama unutmayın ki çoğu kişi de o gece için kadife seçecektir.

styleboom morhipo bonprix 07

 

Ben zaten planımdan bahsetmiştimi o planın hızlı sonu da tabii cup diye güzel, deliksiz, huzurlu bir uyku çekmek:)

styleboom morhipo bonprix 12

Bu fotoğraflarda gördüğünüz tüm ciciler Morhipo’nun “bonprix” sayfasından, daha fazlası için oraya tıklayabilirsiniz, bunlar için ise fotoğrafların üzerine tıklamaız yeterli!

Fotoğraf: Cem Türkmen

Mekan: Radisson Blu Bosphorus

Tüm Kıyafetler bonprix

 

 

 "Yılbaşı Programları Hazır Mı?" postu İçin hiç yorum yapılmamış..

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu