forever new off shoulder düşük omuz bluz modelleri

Yılbaşı havasına sanırım tam anlamıyla giremedim, ben öyle takvimde 1 Aralık’ı görünce hemen yaşasın olup sonra ayın 15ine kadar filan yılbaşını unutanlardanım. Gelin görün ki sokaklar, vitrinler ve koleksiyonlar çoktan yılbaşı ruhuna büründü bile. Programınız belli mi değil mi bilmiyorum ama alışveriş için son haftaya pek kalmayın derim. Yılbaşı akşamı için keyifli bir parti hazırlığı olanlara ise Forever New’un yeni koleksiyonu Dark Romance serisinden seçtiğim bu cicileri öneriyorum. Aslında koleksiyondaki özellikle düşük omuzlu her parça nefis. Fakat kabul edelim bu deri etek de yıllaaaaarca gidecek iyi bir yatırım. Ben kendimi bu kombin içinde oldukça genç hissettiğimi de ekleyeyim:)

forever new black romance 01

Partiye hazırsak hadi!

forever new kadife ceket

Etek için zamansız dedim ama bir de şu kadife bomber ceketten bahsetmek isterim.  Bu sezonun karliçesi kadifeden böyle rock bir parça çıkarmak süper olmuş!

forever new black romance party ideas forever new choker trendi

Malumunuz bu sezonun bir diğer olmazsa olmazı chokerlar, ben siyah bir kurdele ile idare ededurayım, Forever New aksesuar bölümü kendini chokera adamış, onlarca çeşidi var ve hepsi çok güzel!

forever new deri etek yılbaşı parti kombini

Fotoğraf: Melis Dirik

Lokasyon: Soho House Istanbul

Tüm kıyafetler FOREVER NEW Total Look // Botlar ALDO Boots"Party Girl" postu İçin hiç yorum yapılmamış..

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu