desa süet trençkot boho stili 01

Deri ceket bence hafife alınacak, alelade geçiştirilecek bir şey değil, deri ceket bence gardrop için iyi bir yatırım, zamansız, stili besleyen ve yükselten bir parça. Hemen hepimiz stilimize, bedenimize ve bütçemize uygun bir deri ceketi gardrobumuza eklemeliyiz diye düşünüyorum, bloglarda, dergilerde ya da stil sohbetlerinde sıkça görüyorsunudur: gardrobun olmazsa olmazları listesinde mutlaka 1 deri ceket yer alıyor.  Sonbaharı -ki epey de tatlı bir sonbahar yaşadık öyle değil mi:) – Desa’dan seçtiğim 4 deri ceketi her birini farklı stillere uyarlayarak geçirdiğimi instagramdan takip etmişsinizdir. Bunun içinde 70lere selam duran süet bir trençkotdan, çok daha modern biker monta, zamansız siyah vintage deri cekete pek çok farklı tarzda seçim vardı. Bu postda hepsini bir araya getirmek istedim. Benim favorilerim içinde kendimi kusursuzca ben hissettiğim süet trençkot ve bordo tay tüyü oldu. Sizin favorilerinizi de merak ediyorum:)

desa süet trençkot feminen stili 02

Süet trençkotu en üstteki fotoğrafta göreceğiniz gibi 70′ler boho chic stilde ve bir üstteki şekilde daha feminen bir silüette kombinledim. 70ler merakımı bilenler favorimi de tahmin ediyordur:))

desa laci biker kombin 1 01

Oldukça modern modeli ve dahası nefis rengi ile  (laciverte düşkünlüğüm malumunuz:)) bu monta görür görmez vurulmuştum. İlk kombinde yine her daim vazgeçilmezim marine tarzına, ikincisinde ise son dönemlerin trend stili efforless chic/çabasız şık biçime uyarladım.

desa laci biker kombin 2 02

Gelelim benim ışıl ışıl favorime! Bu sezon DESA koleksiyonu içindeki en özel parçalardan biri kesinlikle bu bordo tay tüyü ceket, iyi bir yatırım parçası olduğunu söylememe gerek yok fotoğraflar anlatsın:) Özellikle de vücuda tam oturuyor olması, yakası kapalı ve açıkken bambaşka durması süper.

desa 4. ceket kombin 01 c

Malumunuz ben baya elbise insanıyım, o yüzden bu cekette farklı tatlara kaçamadım ve ilk kombinde de ikinci kombinde de şık ve tiril tiril elbiselerle kombinledim.

desa 4. ceket kombin 02 c

Son olarak zamansız, modasız bir parçayla kapanışı yapıyorum; vintage görünümlü siyah biker mont kombinlemesi en kolay parça çünkü kendisi zaten ikonik bir parça. Gece elbisesi üzerine de olur, gerçekten motora atlayıp giderken giyeceğin şeye de.

desa 4. ceket kombin 02 a

İlk kombini ben en sevdiğim şekilde yaptım, küçük siyah elbise üzerine siyah biker montla gece gezmesi:) Asi ve romantik bir arada! İkinci seçimim ise maksi bir elbise üzerine daha boho, daha özgür.

desa 4. ceket kombin 01 c

Umarım beğendiniz ve umarım stilinize ve gardrobunuza uygun öneriler yapabilmişimdir.

Fotoğraflar: Esma Altay"DESA ile 4 Ceket 8 Farklı Stil" postu İçin hiç yorum yapılmamış..

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu