Bonprix ile Sıcak ve Şık Sonbahar

bonprix ‘nin farklı kategorideki cicilerinden her ay seçimler yapıyor ve sizlerle de hem youtube hem instagram aracılığıyla paylaşıyorum biliyorsunuz, markayla yeni tanışan takipçilerimden hep çok güzel yorumlar alıyorum tabii bu da beni çok mutlu ediyor. bonprix koleksiyonları o kadar geniş ve öyle çok çeşide sahip ki herkese göre bir şey var, ister klasik ister pop ister zamansız ister trendy. Geçenlerde haberini vermiştim artık iOs ve Android uygulamalarına da sahip olduğu için seçmek, filtrelemek, kısacası aradığınızı hızla bulup alışveriş yapmak da daha kolay hale geldi. bonprix.com.tr ‘den seçtiğini ürünler yurtdışından geldiği için kargo süresi daha uzun ama gümrük problemi asla yok, yine de ben bekleyememcilerdenseniz Morhipo ve Hepsiburada’da “bonprix express”  olarak da hızlı kargo yapılabilen seçili ürünler mevcut:)

Ekim ayını sonbaharda bizi bir anda soğuyan havaya ve rüzgara karşı koyacak ama aynı zamanda şık ve sezon trendlerine uyacak dış giyimden seçimlerimle geçirmiştik, videoda da gördünüz ama bir de buradan seçimlerimi güzel fotoğraflar eşliğinde sunmak istedim:)

Bonprix ile Sıcak ve Şık Sonbahar

En üstteki fotoğrafta da gördüğünüz üzere haki ve militer/army çizgiler bu sezon dış giyimin olmazsa olmazı, ama bir de pastel pembe etki var ki; deri ceketlerden kocaman kalın kabanlara bolca karşımıza çıkacak. Pembe size iddialı ve kullanımı zor geliyorsa yeniden düşünün derim zira kışın tercih ettiğimiz siyah, kahve, bordo, lacivert gibi renklerin hepsiyle müthiş uyum sağladığından aslında oldukça ideal.

Bonprix ile Sıcak ve Şık SonbaharBonprix ile Sıcak ve Şık Sonbahar

Fotoğraf: CEM TÜRKMEN

Tüm dış giyim ürünleri bonprix All Outerwear

Ürünlere fotoğraflara tıklayarak ulaşabilirsiniz:) 

 "bonprix ile Sıcak ve Şık Sonbahar" postu İçin 4 yorum yapılmış.

  1. TÜLİN MUTLU diyor ki:

    İlk kombindeki ayakkabılar nereden inciden baktım numarası yoktu

  2. Moda diyor ki:

    İlk resimdeki kombininiz çok güzel, ayakkabılara baktım ama bulamadım :(

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu