babyboom oda 1

Snapchat ve instagramdan beni takip edenler oğlanın odasını yenilemek üzerine hummalı bir çalışmaya girdiğimi biliyorlar. Bu uğurda en sevmediğim şey olan DIY olayına bile girip tabure bacağı ya da şifonyer kulbu boyamışlığım; ponpon yapmışlığım bile oldu, şu an youtube geçmişimden utanıyorum, zira baksan bir Derya Baykal bir Huysuz Virjin karmasıyım. Ve işte bu yeni odaya yer açmak için önce eski odayı aradan çıkarmam gerekiyordu, en hızlı ne yapsam derken instagram ilk defa timelineımda bana gayrimenkul ya da emlak reklamı değil de yerinde bir reklam verişi ile Dekopasaj’ı buldum. Dekopasaj ne derseniz, ikinci el mobilyalarınızı satabileceğiniz ya da satın alabileceğiniz bir dijital “pazaryeri”. İşin güzeli çok dertsiz tasasız oluşu; elini kirletmeden iki foto çekip koyuyorsun, mümkün değil artık evde tutamıyorum diyorsan depo hizmeti bile alabiliyorsun, hadi sattım nasıl göndereceğim bu koca şeyi diye dertlenmeden nakliyeyi de dekopasaj’a paslayabiliyorsun. Ben süper memnun kaldım, şahane bir mecra olmuş! #babyboom ‘dan bir dolu anı, hatıra, katıksız aşk ve sevgi sarmalı sayesinde bence enerjileri de çok güzel olan karyolasını vs orada sattım. Hepsinin içine mini minnoş hediyeleri de kendimce sakladım:) Yeni sahiplerine de bu güzel enerjiyi taşısınlar umarım.

babyboom oda 2

Dekopasaj‘da geriye sadece üstteki bu nefis şifonyerimiz satılamadan kaldı, oysa ki ilk o gider sanmıştım da kendim mi değerlendirseydim diye yasını tutmaya bile başlamıştım (ticari zekama hayranım:)) Hayır artık bu rengi üretilmiyor ondan olacak bana eşsiz ve süper güzel görünüyor:p Kısacası hem şahane iletişim, işleyiş ve hizmet; ve daha güzeli şunu şuraya taşıyalım şunu bunun deposuna koyalım beeeey demediğim için homurdanma fırsatı bile olmayan bir koca sağladıkları için  kendilerine benden on numara beş yıldız.

Yeni odaya gelince, epey bir ipucunu snapchatte verdim ama yakında koca koca fotoğraflarla burada da yer alacak:)

babyboom oda 3"Şiddetli Tavsiye: Dekopasaj" postu İçin hiç yorum yapılmamış..

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu