scarlet s altın iğne uygulaması

Herkese iyi ve mutlu haftalar:) Biliyorsunuz daha önce burada PRP deneyimim hakkında bir yazı yazmıştım.  Snapchatimde oğlanın bi dolu snapinin arasında yakalayabilenler  geçen aylarda Scarlet S- nam-ı diğer altın iğne- uygulaması yaptırdığımı görmüş olacaklar. Bu uygulamayı PRP ve vitamin kombosu ile yaptırmıştım ve beni bekleyen 2 seans daha var. Kanalımda Scarlet S doktorcuğum Op.Dr. Asu Deniz Burhanoğlu’nun detaylı anlatımları ile benim üzerimde uygulanışını gösteren hayli açıklayıcı bir video sizi bekliyor:) Bu uygulamadan bir kaç hafta önce yaptırdığım göz altı ışık dolgusu  ve botoks uygulamaları hakkında da kısa kısa yorumlarımı videonun başında ve sonunda görebilirsiniz.

Bu çok da ekonomik diyemeyeceğimiz Scarlet S’i tavsiye eder miyime gelince, cildinde elastikiyet kaybı başlayanlara ya da çok iri gözenekler sebebiyle sıkıntı yaşayanlara çare olacak  bir uygulama; ameliyatlı güzelleşmeyi ötelemesi ya da ihtiyaçtan çıkarması adına da harika. Ama fazla dertli değilse çok genç ciltler için çok da gözden çıkarılacak bir bütçe olmadığını düşünüyorum. Bence tam bir orta yaş müdahalesi, yerinde ve zamanında olursa da bize daha çok yıl kazandıracak bir sistem. Şimdi hadi doğru videoya. Hemen aşağıdan ya da buradan izleyebilrisiniz:)

Fotoğraf: Gaye Yön

Video: Cem Türkmen"Vlog: Scarlet S Altın İğne Uygulaması" postu İçin 7 yorum yapılmış.

 1. Ronin diyor ki:

  Scarlett hangi frekans uygulandı acaba onu belirtmemişsiniz

 2. Ronin diyor ki:

  Ve fiyat ne kadar ödediniz?

 3. beren diyor ki:

  sevgili boom, gözaltı ışık dolgusunda herhangi bir şişme / ödem oluştu mu? insan içine çıkabilme süren ne kadar oldu :-) merak ediyorum..yanıtlarsan sevinirim

  • styleboom diyor ki:

   hayır oluşmadı ama 2. günün sabahı tam elmacık kemiği ile göz çukuru arasında bir tümsek vardır ya o kısımda morluk oluştu, göz altı kapatıcısı ile kapatılabilen bir morlukdu hatta o şekilde çekim bile yaptık ve farkedilmedi. gerçi bunun sebbei doktorumun reçete yazdığı kremi uygulama sonrası alıp sürmediğim için de olabilir, çünkü ilk yaptırdığımda hiç olmamıştı:)

 4. munewer diyor ki:

  selamlar
  scarlet s icin ikinci seansi yaptirdiniz mi… degisimi gordunuz mu kendinizde.. olmazsa olmaz iyi ki yaptirdim dedirttti mi sizde..

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu