ca fisto all white

Bu ara youtube kanalıma moda ve stil üzerine bir dolu video koyuyorum ve umuyorum siz de bu videoları beğeniyorsunuz. Hem bol bol ipucu verebileceğim ve kendimce tavsiyelerle süsleyebileceğim konulardan hem de sezon alışverişlerinde size rehber olacak konulardan seçmeye çalışıyorum. İşte bugün kanalımda C&A markası ile hazırladığım yepyeni bir video ile karşınızdayım; 2016 yaz sezonunda gardrobunuza eklemeniz gereken trendler ve bu trendlere C&A‘dan örnekler  neler hem anlattım hem yine kendi olmazsa olmazlarımı giydim:) Video hemen aşağıda ama bu defa pek güzel bir kaç da fotoğraf eklemek istiyorum.


Videoda anlattığım trendleri özellikle bu sezon çokça öne çıkan ama daha önemlisi en az bir sezon daha devam edeceğine inandığım trendlerden seçtim ki gardrobumuza katacağımız  bu yeni parçaları daha uzun vadede kullanabilelim. Giriş fotoğrafındaki gibi tamemen beyaz fisto ve dantel birlikteliği, statement stripes da denen cesur, iri ve blok çizgiler, palmiye desen, omzu açık bluzlar, culotte pantolonlar, jean etekler ve elbette yaza yaraşır püfür püfür tulumlar benim bu sezon kesinlikle atlamayacağım belli başlı trendler. Bunların hepsini C&A’dan seçtiğim cicilerle örnekledim. Devamı ve çok daha fazlası ise videoda :)

ca çizgili pantolon modellerica metalik sneakers Cesur Çizgiler ve Palmiye Desen

ca all white detay

All White, File ve Fisto

ca omzu açık bluz modelleri off shoulderca off shoulder

Off Shoulder ve Jean Etek

ca şort tulum modellerica şort tulumTulum

CA culotte pantolon modellerica pantolon detay

Culotte Pantolon

Fotoğraf ve Video: Cem Türkmen

Tüm Kıyafet ve Aksesuarlar: C&A

Mekan: Hilton İstanbul Bomonti"C&A ile Yaz 2016 Trendleri ve Alışverişi" postu İçin hiç yorum yapılmamış..

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu