0 effortless chic 02

Hepimizin şıklık anlayışı farklı. Hepimizin trendlere yaklaşımı başka. Hepimiz modayla hem haşır neşir olmayı ama hem de içinde kaybolmadan  “biz” olmayı seviyoruz. Kimi markalar yalnızca tek bir stile, tek bir kadın tipine hitap eder; kimi mağazalara hiç uğramayız bile çünkü hiç bize göre değildir:) Oysa bazen bize göre olması için belki de daha dikkatli baksak yetecek çünkü son zamanlarda önemli moda markalarının çoğu kadınların stiline sanki daha çok saygı duyuyor, trend kurbanı olsunlar diye eskisi kadar çabalamıyorlar. Ya da ben çok iyimserim:)

Beni instagramdan da takipteyseniz Nisan ayı boyunca her hafta Tommy Hilfiger’den seçtiğim cicilerle farklı stilleri yorumladım. 4 haftada 4 farklı “chic” için Tommy’nin altını üstüne getirdim. Benim favorilerim Effortless Chic ve Preppy Chic oldu, acaba sizin favori stiliniz hangisi merak ediyorum:) Bu postda işte hepsi bir arada karşınızda:)

Effortless Chic: Son dönemin en sevilen stili belki de çabasız şık dediğimiz trendlerin daha yalın, minimal, sofistike uygulanışı. İşte benim Tommy Hilfiger seçimim:)

0 effortless chic 00 0 effortless chic 04 0 effortless chic 05

Preppy Chic: Temel stiller içinde en sevdiğim, beni hep daha genç hissettiren, en çok da dizilerde ve moda çekimlerinde karşımıza çıkan preppy Tdiğer favorim.

1 preppy chic 01 1 preppy chic 02 1 preppy chic 03 1 preppy chic 04 1 preppy chic 05 1 preppy chic 07

Casual Chic: E tabii hepimiz haftasonu için gün sayıyor, rahat, renkli, keyifli bir kombinle Cumartesi-Pazar keyfi yapmak istiyoruz. Benim tercihim renkli bir jeani klasik bir spor gömlekle kombinlemek ama işin street style kısmını süper bir yağmurluğa bırakarak farklılık katmak oldu.

2 casual chic 00 2 casual chic 01 2 casual chic 03 2 casual chic 05 2 casual chic 06

Classical Chic: Beni rengiyle vuran bu tulum modeli, rengi ve kumaşı ile içi geçmemiş modern bir klasik şıklık için bire birdi. Ben de kendisine karşı koymadım:)

3 classic chic 02 3 classic chic 03 3 classic chic 05 3 classic chic 06"“Chic” with Tommy Hilfiger" postu İçin hiç yorum yapılmamış..

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu