feedan karpuz 03

Nisan ayları hep böyle! Nisan ayları en güzeli, ama benim hep en koşturduklarımdan biri! Nisan ayları ben güne yetişemiyorum, saatleri yettiremiyorum. Nedense!  Ya da Nisan ayları bahar kapıyı çaldı mı bir gevşeklik, bir aman canım sendecilik, bir çiçekler de ne güzel açtı hayat nasıl layloyculuk hasıl oluyor bana belki de, belki de ondan yetişemiyorum Nisan’da kendime ben:) Nisan Nisan bu itiraf da burada dursun o zaman.

Bizim evin şu an ki en büyük gündemi ise karpuz:) Geçenlerde oley havalar ısındı oğlum dedim, Ali Efe bana “yani karpuz mi yiyebilicez anne” diye sordu. Karpuz hiç bu kadar sevimli olmamıştı:) Mevsiminde yiyelim kuralımızdan olsa gerek resmen hasret yapmış. Karpuz yiyemiyorlarsa karpuz giysinler diyerek bu postu da daha fazla saçmalamadan bitireyim bence ben.

Bahar çarpması değil de ne:) 

feedan karpuz 01 feedan karpuz 02 feedan karpuz 05 gelecek turizmde bursa misi

Fotoğraf: Özberk Baz

Bluz TOPSHOP Blouse; Pantolon FEE.DAN pants; Kolye DENİZ ŞENOCAKLI ÖZULA Necklace; Çanta MATRAŞ Bag; Broş Bursa Misi Kadın Kooperatifinden; Ayakkabı STYLEBOOM FOR MORHİPO Pumps (eski sezon/no more available )"Karpuz Yiyemiyorlarsa Karpuz Giysinler" postu İçin 4 yorum yapılmış.

  1. Deniz diyor ki:

    Ne nereden yazmamissin boom :(

  2. sibel diyor ki:

    ayakkabı?:)

  3. Derya Toprak diyor ki:

    ayakkabılar çok hoş :) markasını göremedim sanırım? :)

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu