nii by nihan peker gömlek 03

Mavi Ay dizisine ve Maddie Hayes’e bayılırdım! Maddie’nin o her daim giydiği pastel renkli kusursuz ipek gömleklere daha da bayılırdım! Siz de bendenseniz o zaman müjdeli haber de benden gelsin:)  Biricik Nihan Peker’in gömlek derdine deva olsun diye yarattığı Nii by Nihan Peker markası beni/bizi/sizi bekliyor:) Koleksiyondan seçtiğim bu bebek mavisi ipek gömlek ile örneğin kendimi çok ama çok zarif, çok Maddie hissediyorum!

nii by nihan peker gömlek 01

Taa ki şapkayı takana kadar, işte o anda ver elini Ispanya! Gerçekler Arnavutköy’de bir ara sokak, hayaller belki Cervantes’in romanında yel değirmenlerine karşı savaşan bir şovalye, belki Oliver Stone’un beyazperdesinde “atımı hazırlayın” buyuran bir İspanyol asilzade. Ama bir şey eksik bir şey eksik dediğimde…

bayan şapka modelleri

… o bir şey Mardin’den uçakla İstanbul’a, İstanbul’dan hayallerle İspanya’ya taşınan el boyaması bir şal belki de:)

kırmızı şapka modelleri

Neden olmasın? Bir Pazartesi sabahına da masabaşı hayalleri kurmak yakışır, hani taa 2016 için ucuz bilet aradığın türden, hani iş arkadaşın ciddi bir şeyler anlatırken senin gülümsediğin türden:)

nii by nihan peker gömlek 02

 

Neden olmasın:)

Fotoğraf: Özberk Baz

Lokasyon:Arnavutköy

Gömlek Nİİ by NİHAN PEKER Shirt; Pantolon NİHAN PEKER Pants; Çanta KIA ORA Bag; Şapka H&M Hat

 

Gömlek Nİİ by NİHAN PEKER Shirt

 

 "Maddie!" postu İçin 7 yorum yapılmış.

 1. Yelda diyor ki:

  Gerçekten çok zarif görünüyorsunuz. Üzerinizdekilerin renk uyumuna ve kombininize bayıldım. Özellikle pantolunun kesimi, yüksek belli oluşu, belinizin inceliği kusursuz.

 2. Anonim diyor ki:

  Çok merak ettim, Oliver Stone’un hangi filminde öyle bir sahne vardı, ya da hangi filmi size ilham verdi de o lafları yazdınız? Hani başka bir yönetmen olsa anlarım da Stone epey komik durmuş orada. Aa bir de, o pantolonla at binilmez.:/

  • styleboom diyor ki:

   bir insan bir diğer insanın hayali kurgusuna bu kadar takılmamalı bence, o olmaz bu olmaz hiç dememeli:) o pantolonla at binilmez diyenler dinlense bugün ne star wars olurdu, ne biirileri film yapabilirdi, ne Don Quijote yazılırdı, ne şu anda bi bilgisayarın başında oturuyor olurduk. Ama çok merak ettiyseniz U-Turn vardı o sırada aklımda, Stone da komik bulabilir tabii ama bana ne, ve hatta size de ne:) aslında kime ne?

   • Lena diyor ki:

    ahhhahaahh u-turn ha! :-) vallahi içimde hiç kötülük yok, çok içten bir şekilde söylüyorum siz sadece modayla ilgilenin^^

    • styleboom diyor ki:

     sonra diyorlar neden bu sekilde yonetiliyoruz. e daha bireylerin birbirinin “yazma ve dusunme ozgurlugune” saygısı yok, tiranların nasil olsun. degerli tavsiyenize maalesef kulak asamayacagim:)

 3. Anonim diyor ki:

  I ıh, U-turn en sevdiğim Stone filmidir, uymadı maalesef. At bile yoktu filmde yahu!;) Bu arada yazdıklarınızın konuyla hiç alakası yok, istediğiniz hayali kurun bana ne, ama isim verince saçma bir durum olmuş, o konuda görüş bildirdim. Yok, o kitap yazılmazmış da bu film cevrilmezmis de bilmem ne, safi komedi.

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu