besign jewellery 01

Besign Jewellery  ile bizim hikayemiz “7″ ile başladı. Biliyorsunuz yedi yazı dizime de ilham veren 7 rakamı benim uğurlu rakamım, mavi ise en sevdiğim renk; bir gün nerede rastladığımı da anımsamıyorum ama bir anda 7 rakamı ile süslü dizi dizi mavi boncukların olduğu bir bilekliğe rastladım internette, baktım Besign Jewellery diyor. Ne de güzeldi! Ne de benimdi:) O’nu instagram hesabından takip ettikçe  gördüm ki o da benim gibi hikayeler seviyor galiba, ilhamlarını denizden, balıklardan, ay dededen, yıldızlardan, masallardan alıyor. Her yaptığını güzel yapan, tek başına yapan, başaran bir kadın! Her yaptığını sevmeye başladım. Taktıkça daha da çok sevilen cinstendiler.

Bir kaç ay önce “atölyeler” yapmaya başladığının haberini verince koşa koşa gidecektim kii aklıma sizi de bu maceraya katmak geldi. Büşra Eskizeybek yani Besign Jewellery’nın tasarımcısı da peki dedi. İşte şimdi aranızdan 3 şanslı Boomer ile Nuruosmaniye’de Besign Jewellery atölyesinde kayıp mum tekniği ile kendi mücevherimizi  yapacağız; bir nevi yanına keyifli bir sohbet ve değişik bir deneyim kattığımız yeni yıl hediyemiz kendi elimizden, emeğimizden olacak. 

besign jewellery 02

Bu Pazartesi (14 Aralık 2015) saat 11:00-15:00 arası kayıp mum tekniği ile mücevher tasarımı atölyesinde hem yaratıcılığımızı keşfedecek hem hayalimizdeki mücevherin yapım aşamalarını öğreneceğiz, bir nevi tasarıma başlangıç alıştırması yapacağız:) Büşra diyor ki herhangi bir bilgi ya da deneyime ihtiyacımız olmayacakmış yalnızca hayal gücümüzü yanımıza almamız yeterliymiş:)

besign 06

Pekii bu 3 şanslı Boomerı nasıl seçeceğiz?

 • Öncelikle Besign Jewellery instagram hesabını takibe almanızı rica edeceğim, zaten aksesuar ve mücevherle ilgili iseniz takip etmekten büyük keyif alacağınıza da eminim.
 • Daha sonra 11 Aralık Cuma saatler geceyarısını gösterene dek instagram hesabınızda herhangi beğendiğiniz bir görseli (bu bir kuş olur, kahve olur, çiçek olur ne dilerseniz) #besignworkshop etiketi ile altına bir mücevher yapacak olsaydınız neyin size ilham vereceğini yazarak paylaşmanızı rica ediyorum. SAKIN beni (@styleboomblog) ve Besign’ı (@besignjewellery) ETİKETLEMEYİ UNUTMAYIN Kİ SİZİ GÖZDEN KAÇIRMAYALIM.
 • Büşra Eskizeybek ve ben 3 şanslı Boomerı ortak beğenimize göre seçeceğiz ve Cumartesi akşamına dek benim hesaplarımdan duyuracağız ve size bir de DM yollayacağız.
 • Tabii hesaplarınızın gizli hesap/ kapalı profil olmamasına dikkat edin, öyle ise sizi göremeyeceğimiz için en azından yarışma süresince lütfen açığa alın.

 

besign jewellery 03

Bir de hatırlatma Besign Jewellery cicileri 9-10 Aralık Uniq İstanbul Yılbaşı Alışveriş Şenliği’nde yakından görebilir ve sevdiklerinize özel birer yılbaşı hediyesi seçebilirsiniz ♥

besign 04"Besign Jewellery ile Mücevher Atölyesine Bekliyorum:)" postu İçin 4 yorum yapılmış.

 1. zuzuşka diyor ki:

  Katıldım çok heyecanlıyım,olursa İstanbul’a gelmek için harika bir nedenim olur:)

 2. nurselin diyor ki:

  Merhaba, bloğunuzu çok beğendim. Böyle bir bloğa sahip olduğunuz için sizi kutlamak isterim. Takip ettiğim bloglar arasında bloğunuzuda ekledim.
  Ayrıca Sizi kendi bloğuma davet etmek istiyorum. oya örnekleri
  Teşekkürler.

 3. Elif Kübra Genç diyor ki:

  ah keşke programım olmasaydı da katılabilseydim. Bende çok beğeniyorum Besign Jewellery takılarını..

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu