cigdem dugun masa

Bundan bir 6-7 yıl önce yaz boyu her haftasonum bir düğüne ipotekliydi. Bir de serde düğüne gelinden çok hazırlanma hali olunca vay halime. Saçtı-makyajdı-elbiseydi-ayakkabıydı-takıydu tukuydu derken bütün gün aç gezip düğünde gelin evet mi demiş, hayır mı demiş, biri çıkıp durun siz kardeşsiniz mi demiş düşen kan şekerinden sebep anlayamadan soğuk tabak, bana ara sıcaklarla gelsin diye dört gözle beklemeye başlarım.

Uzun süredir düğün dernek telaşım yokken bu sene iki önemli düğün yani iki büyük hazırlık var. İşte bu birincisi, ayrıntılarını hem Periscope (@styleboom) hem Snapchat (@styleboom) hesaplarımda o gün sıcağı sıcağına paylaşmıştım, işte daha büyük fotoğraflar eşliğinde şimdi de burada.

cigdem dugun ezra tuba dress

Elbisem beni Elle Style Awards gecesine de hazırlayan Ezra+Tuba ‘dan; başta bir kır düğünü için düşünmediğim bir modeldi ama üzerime giyince öyle sevdim ki ♥ Ayakkabılarımı göremiyorsunuz çünkü nedense çekmemişim ama fuşya pembesi bir çift Giambatista Valli; makyajımı MAC Akmerkez’de Sema Mutlu yaptı ve bugüne kadar ki en iyi makyajlarımdan biri idi şiddetle tavsiye ederim kendisini; saçımı ben yaptım:) İlk dakikalarda düştü ama hemen toparlayıp yeni bir modele çevirdim! Gerdanlığım da Zen Diamond!

cigdem dugun ezra tuba zen diamond cigdem dugun urza cigdem dugun kavalyeler"Fairy Tale" postu İçin bir kişi yorum Yapmış.

  1. Aycan diyor ki:

    Bi Garage Sale olsa da alsak :-)

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu