styleboom hatemoglu

Herkese iyi haftalar:)

Tam 3 gün 3 gece çoğunlukla yemek yemekle geçen bir Malatya seyahati ardından yeniden İstanbul’a ve mütevazi sofralara geri döndüm:) Ayağımın tozuyla da sizinle benim için çok keyifli ve ne zamandır heyecan veren bir haberi paylaşmak istedim!

Her ne kadar önceliğim kendi giyimim kuşamım olsa da eskiden beri erkek stiline ayrı bir ilgim var, biliyorsunuz doğum öncesi uzun yıllar Esquire dergisinde de erkek modası üzerine yazıyordum. İşte şimdi de, aslında yaklaşık 2 aydır, Türkiye’de erkek giyiminin öncü ve köklü markalarından biri olan, hatta Türkiye Cumhuriyeti’nin tekstildeki ilk özel sektör markası olan Hatemoğlu’nun blogu bana emanet. Tarihi cumhuriyete tanık böyle bir markanın öylesine genç bir yüzü var ki, yazılarım için aradığım malzemeleri birbirinden şık parçalarda buluyorum.

blog_keten2

yaka mendilinin yeniden kesfi

İçlerinde Emre Erdemoğlu’nun da olduğu genç ve dinamik bir tasarımcı kadrosu ile Hatemoğlu‘na artık daha da dikkatle bakın derim, blogun müdavimi olmanızı ise özellikle arzu ediyorum. Biz kadınlara pek çok kaynak yol gösterirken erkekleri ihmal ediyoruz. Bu blogda erkek modasına dair yeni trendler, stil ipuçları, alışveriş rehberleri var; özel günlerden sıradan hafta  içlerine, renkli haftasonlarına dek neyi nasıl giyeceğinize dair kafanıza takılanlara cevaplar var. Doğru alışveriş yapmanın sırları var.

styleboom_insta

Bir diğer haber de yine Hatemoğlu’nun instagram hesabına da kısmen destek veriyor oluşum. @hatemoglu1924 hesabını takibe alırsanız yukarıda birkaçı gibi benim neşeli kadrajımdan kareleri yine stil ipuçları eşliğinde görebilirsiniz.

Sözün kısası; sevgili Boomerlar hayatınızdaki değerli erkeklerinize bizi şiddetle tavsiye ediniz:) Okumaya beklerim.

Bende güzel haberler bitmez:) Hatemoğlu bir Stil Günleri dizisi başlatıyor, bu söyleşilerin ilki 21 Mayıs Perşembe günü Mall of Istanbul Hatemoğlu mağazasında yapılacak. Tasarımcı Emre Erdemoğlu mezuniyet şıklığının ipuçlarını örneklerle sunacak, mezuniyette yeni trendleri de klasiğin önemli noktalarını da anlatacak. Gelemeyecek olanlar ise benim blogda hazırladığım şu yazıdan faydalanabilirler:)"Benim Kalemim Hatemoğlu Şıklığı ile Birleşti!" postu İçin bir kişi yorum Yapmış.

  1. Elif Kılavuz diyor ki:

    erkek giysilerini boş verdim; o bisikleti istiyorum :)

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu