alve01, alve.com, karşılaştırmalı online alışveriş, alve artık türkiyede , filtre, online alışveriş, e-ticaret

Online alışverişi seviyorum! Evet hem de çok:) Bir zamanlar “ama ben asla görmeden, dokunmadan, koklamadan almam, almaaam” diye direten ben şimdi neredeyse mobilyaya kadar herşeye netten bakıyor ve alıyorum. Beni bu noktaya #babyboom getirdi. Hızlı, tüketici koruyan, harika kampanyalar da sağlayan online alışveriş anneliğimin o ilk en telaşlı ve zamanın hiçbir şeye yetmediği günlere ilaç gibi geldi. Ah ama şimdi dürüst olayım: online alışveriş sayesinde vakitten kazanıyorum, saatlerce mağaza mağaza dolaşmaktan kurtarıyorum diyemeyeceğim çünkü netten alışveriş de -kendi adıma konuşursam – epey zaman harcatan, bol bol vakit kaybettiren bir şey haline geldi. Çünkü artık seçenek çok; e-ticaret sitesi çok, o sitelerde ürünler çok, hemen her fiziksel markanın online satış versiyonu da çok. Bunlara bak bak, bir bakıyorsun açtığım sekmeler arşa uzanmış, yan yana onlarca tab, kilitlenen windows ekranı, bana bi nevi “dur boom fazla açıldın” dercesine yavaşlayan bilgisayar. Aradığım şeyi daha çabuk bulmak ama illa ki onu bulmak istiyorum. Her online alışveriş sitesine girip tek tek filtrelemeler yapmak da istemiyorum. Birisi önce benim ne istediğimi dinlesin, sonra seçenekleri eleyip önüme getirsin istiyorum. Çok mu:) İşte tam da bu noktada alve.com devreye giriyor ve şapkasını çıkarıp “hizmetinizdeyim” diyor!

alvescr01

alve.com anasayfasını açıyor ve ihtiyacınızı yazıyorsunuz, mesela “gömlek elbise”, mesela “kırmızı çizgili adidas superstar”, ya da “mavi topuklu ayakkabı” – bunların hepsi ihtiyaç:p Bakınız hepsini aradım favorilerimi belirledim.

alvescr03

Ya da alve.com ‘a tıklayıp, ben filtrelerimi seçeyim sen tüm bu e-ticaret sitelerini benim için tara ve önüme uygun ürünleri getir diyebiliyorsunuz. Yüzlerce e-ticaret sitesi olsun, online satışı olan markalar olsun hepsi sizin istediğiniz “o” ciciye sahip mi taranıyor, önünüze markası, fiyatı, kampanyası ile geliyor. Örneğin bana Beymen’den neredeyse haftada bir sitesine bakmama rağmen hiç farketmediğim enfes bir Alice+Olivia elbise buldu:) ♥

alvescr07alvescr06

Kısacası alve.com size zaman kazandıran, hız kazandıran ve aradığınızı belki de hiç aklınıza dahi gelmeyecek bir markada bile bulabilen bir aracı. İstediğiniz ürünü bulunca üstüne tıklıyorsunuz bundan sonrası beğendiğiniz ürünü satan siteyle aranızda. alve.com sizi ürünü satan e-ticaret sitesine yönlendiriyor ve siz alışverişinizi güvenli alışveriş seçenekleri ile o site üzerinden yapıyorsunuz.

Hemen aşağıda benim alve.com’u deneyimlediğim mini bir video görebilirsiniz.

Alve.com ile Online Alışveriş from Style Boom on Vimeo."Alve.Com’a Şapka Çıkarıyorum (O Da Bana:))" postu İçin hiç yorum yapılmamış..

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu