kadir namli personal trainer pt

Herkese TGIFler diliyorum:) Ne zamandır yapmak, yazmak istediğim bir post ile karşınızdayım. Beni uzun zamandır takip edenler egzersiz rutinimi doğumdan sonra bir kişisel eğitmenle devam ettirdiğimi biliyorlar. Bu, o zamanlarki hassas durumumda herhangi bir yanlışlık yapmamak, özenli ve dikkatli olmak adına yaptığım  bir seçim iken üzerinden 20 küsür ay geçti ben hala “belgesel tadında hocacım” diye nitelediğim Kadir Namlı ile çalışmaya devam ettim. Artık kendisi -tabii o da istediği, uygun olduğu ve ben de sağlıklı olduğum sürece elbette-hayatımın bir parçası:) Çok şanslıyım!

Sizi kendisi ile daha önce “Hamilelik Kiloları Nereye Gitti?” yazımda ve “7″nin kadınlara öneriler veren bir postunda zaten tanıştırmıştım, beni instagramda takip edenler ise haftada 2-3 kez onu andığım paylaşımlarımla daha yakından tanıyor sanırım. Kendisine neden “belgesel tadında” diyorum bahsettiğim iki postda da açıklamıştım, ama yine hatırlatayım, onunla sadece egzersiz yapmıyor aynı zamanda vücudunuzu tanıyor, öğreniyor, sinir sisteminizden kaslarınıza iskeletinize hepsi ile konuşmayı, dahası onları dinlemeyi ve onlara söz dinletmeyi de öğreniyorsunuz. Bir bilgi açı olarak ve hiç bir şeyi mantığını anlamadan beceremeyen biri olarak bu benim kendisine hayran olmam için yetiyor. Gelin görün ki herkes gibi hocacımın da bir kusuru var: sosyal medyayla hiiiç arası yok! Fotoğraf çektirmeyi hiiç sevmiyor! Bir antiselfiest:p Facebook mu o da ne dese inanırım, o derece:)

Daha dogrusu yok(tu) diyelim, ne yaptım ne ettim onu da dünyamıza kattım sevgili Boomerlar! Artık onu instagramda @kadirnamli hesabından takip edebilirsiniz!

Elbette bir kişisel eğitmen insanın karşılayabildiği sürece kendisine en büyük faydayı sağlayacağı “lüks”lerden biri. Hepimizin böyle bir imkanı yok, kimimizin her zaman olmayabilir, ama internet denen işte bu yüzden güzel. Kendisini instagramda takip etmenizi şiddetle öneririm, bir instagram hesabından çok hepimize hitap eden bir akademi gibi. Verdiği bilgiler, paylaştığı egzersizler, yaptığı uyarılar bizim seanslarımızınkinden farklı değil. Sadece günde bir iki kez göz atarak bile vücut farkındalığınızı artırabilirsiniz. Benim kendisine sık sık ilettiğim sorunlar sebebi ile kadınlara yönelik paylaşımları daha da fazla. Bebek bekleyenler, yüksek ökçeler üzerinde diz, bilgisayar başında dirsek çürütenler, gergin ve stresli rutinleri olanlar, hepimiz için bir şeyler var. Sorularınıza da gayretle cevap vereceğinden eminim.

Şimdi ben kendisinden sabah ipucumu alıyor ve  bu hafta da yine yetmedi dedirtecek Cuma koşturmacama dönüyorum.

Herkese iyi haftasonları:)"Belgesel Tadında Hocacım" postu İçin 4 yorum yapılmış.

 1. Anonim diyor ki:

  Boomcum ben böyle özel eğitmenle çalışmayı çok istiyorum fakat fiyatlarından korkuyorum bir öğrenci olarak

  • styleboom diyor ki:

   bir öğrenci olarak finansal destegini ailenden aliyorsan senin icin zor olabilir, fiyatları egitmene, salona, semte göre bile degismekle beraber elbette sorup sorusturup degerlendirebilrsin:)

 2. turhan diyor ki:

  Bloğunuza söyle bir göz atıyım dedim.Bloğunuzda sizin reimleriniz gördüm ve açıkça söylemek gerekirse sizi azra akın sandım.Azra akına çok benziyorsunuz.

 3. lal diyor ki:

  Kadir bey grçekten çok tatlı. sizin sayenizde keşfettim ve ne zaman bir şey sorsam çok ilgili,baştan savmadan yardımcı oldu. instada aktif olması çok iyi oldu,güzel etkili hareketler var :)) ve bir çoğunu kendim evde uyguluyorum.

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu