us polo assn pötikare gömlek

Bir Pazartesi’ye daha herşeye rağmen “umut”la başlamaya çalışıyoruz değil mi sevgili Boomer? Büyük ihtimalle beni okuyan bir “kadın”sın ve kocaman bir yumruyu boğazını ve küçük dilini parçalarcasına yutup bugün sen de işine, gücüne, evine, çocuğuna, verilmiş sözlerine, yapılması zorunlu işlerine döndün. Günaydın! Ben de döndüm.

Geçen hafta büyük keyifle başladığım 1 aylık U.S. Polo Assn. macerasının ikinci haftasındayız! Örme ve triko elbiselere oldum olası düşkünümdür, bu elbiseyi de görünce kayıtsız kalamadım. Derin orman yeşiline, iri saç örgülerine ve sıcacık haline bayıldım. Benim kombinim yanında kadın ve erkekler için bir dolu yeni seçimim ile de U.S. Polo Ass. web sayfasındayım. Bu defa sarılara, turunculara, yeşillere göz kırptım.

us polo assn triko elbise

Bu kış inanılmaz moda olan örgü elbiseler için dilerseniz spor dilerseniz şık şekilde kombinleyeceğiniz bir parça. Kombinlerimde ben kontrast renkler kullanmayı çok seviyorum biliyorsunuz. Burada da kırmızı pötikare gömlekle aynı etkiyi yaratmaya çalıştım. İtiraf edeyim U.S. Polo Assn.’de en sevdiklerim gömleklerden çıkıyor!

us polo assn tarçın kabanus polo assn kombin2

Tarçın renkli bu kaban da kışın en güzel renkleri olan yeşil, bordo, mor ve lacivertle banko kullanılabilecekler bir parça.

us polo assn spor ayakkabı

Spor ayakkabılar konusuna topuklular kadar hakim olamasam da ben başı sonu aynı renk spor ayakkabıları hep daha çok seviyorum. Bu yemyeşil ayakkabılar gibi:) Yeni bir haftanın koşuşturmasında herkese kolaylıklar ve daha mutlu daha umutlu günler! Güneşi de görelim artık!

Kaban (benzeri) ; Elbise; Gömlek ve Ayakkabı

Hepsi U.S. POLO ASSN.

Fotoğraf: Özberk Baz"Orman Kızı" postu İçin hiç yorum yapılmamış..

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu