mbfwi burce bekrek rock

MBFWI 3. günle devam:) Burçe Bekrek daha ilk koleksiyonunu gördüğüm andan beri çok beğendiğim, kendine özgü çizgisi ile her koleksiyonunda kalbimi çarptıran bir parça bulduğum nadir tasarımcılardan biri. Bu elbisemi onun Cuma yani moda haftasının son günü gerçekleşecek defilesinde giymeyi düşünsem de o güne kadar sabredemeyeceğim kadar güzeldi. Podyumda gördüğüm o ilk an benim olacaksın diye haykırdığım elbisenin “elbise” halini ben rock bir tshirt ve  Liz Taylor makyajı ile tamamlayarak farklılaştırmak istedim. Bir kez daha hayalimdeki beni gerçekleştirdikleri için Aveda ve M.A.C ekibine kocaman teşekkürler ve öpücükler.

Karaköy’ün her köşesi güzel bir çekim için bekliyor, bir de gerisin geri defilelere koşturmak olmasa (bir de Özberk çok hızlı yürümese:p ) 

mbfwi day3 burce bekrekmbfwi burce bekrek kalem etek

Bu ilginç açıyı sırf elbisenin üzerinde kumaşa doku verilerek yaratılan kanat efektine kuşbakışı bakabilelim diye çektik:)

mbfwi besign jewellery onyxmbfwi vovi çanta

Sanırım bu kostüme delici bakışlar atmak yakışacak, o yüzden böyle bitiriyorum, yoksa Sezyum’un da hep dediği gibi hepinizi salonda seviyorum sevgili Boomerlar:)

mbfwi channeling liz taylor

Fotoğraf: Özberk Baz

Elbise BURÇE BEKREK Dress; Çanta VOVI Clutch; Tshirt H&M Tee; Zincir Kolye BY MIA Chain Necklace ; Yüzük BESIGN JEWELLERY Ring; Ayakkabılar STSYLEBOOM FOR MORHIPO Pumps"MBFWI 3. Gün: Raven" postu İçin 10 yorum yapılmış.

 1. sibel diyor ki:

  Muhteşem görünüyorsunuz:)

 2. minineos diyor ki:

  Elbise, saç, makyaj, bakış, duruş, tavır.. bayıldım (kalp kalp kalp)

  Sinem
  @minineos.com

 3. NAR diyor ki:

  Wooooooww!!!

 4. ebru bayrak diyor ki:

  o tshirt ü o elbiseye uydurmak bile başlı başına olay, şapka çıkarıyorum çok beğendim…

 5. tARchIN diyor ki:

  İlk fotoğrafta rock chic olmuşsun diyecektim ama clutch ve ayakkabılar fikrimi değiştirdi. Elbisenin boyu herkesin taşıyabileceği bir boy değil, bileklere kadar ve ayakkabı da bot olsaydı benim rock chic rüyası devam edebilirdi :)

 6. styleboom diyor ki:

  :)) sürpriiiiz işte burada:))

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu