gulcinuzunalan

#bencetatil bir deniz kasabasına ayak bastığı ilk gün ıssız bir kumsalda heyecanla günbatımını beklemektir! Ve aslında o kumsal günbatımını bekleyenler yüzünden çok kalabalık olsa da herkesin orayı ıssız sanmanı sağlayacak kadar sessizliğe bürünmesini olağanüstü bulanlar elime mum diksin:)  Doğanın, en koca sesli, en susmak bilmeyen insanını bile dilini yutturacak kadar sessizleştirdiği, susturup sadece gülümsettiği  o en güzel anlardan biri değil midir günbatımı. #babyboom Kuşadası’nda “ayydide” ve “battiiiii” demeyi öğrendi çünkü her gün güneş hanım battı, aydede çıktı diyorduk. Her gece aydedeyi gökyüzünde tabak gibi görüp, günbatımına 5 dakikada yürüyorduk. Döndük döneli oğlum aydede peşinde ama maalesef şehir ışıkları fazla hoyrat, bir ayydide göstermiyorlar işte.

Bu sabah size  günbatımı vaad ediyorum öyleyse:)

2IMG_88212IMG_88422IMG_88382IMG_88442IMG_8830

Bu yaz kumsalların en hit trendi malumunuz kimonolardı. Gerçekten de hem pratik hem şık hem de sadece deniz kenarı ile sınırlı bir kullanımı olmadığı düşünülürse mükemmel birer yatırım. Ben de bu tatili enfes 2 kimono ile geçirdim. Burada üzerimde günbatımının tüm renklerine sahip kimonom Galata’nın en şirin, en yaratıcı atölyelerinden birinin sahibi tasarımcı Gülçin Uzunalan‘a ait.

2IMG_8762

(arkadaki teyzenin sarı çantasını beğendim:))

2IMG_87412IMG_8764

Fotoğraf: Bertuğ Sevinç

Kimono GÜLÇİN UZUNALAN Kimono; Mayo Ayyıldız Retro Swimsuit; Gözlük TOM FORD Sunnies; Anneanneden kalma incik boncuk:)"Günbatımı" postu İçin 3 yorum yapılmış.

  1. Betül diyor ki:

    Lütfen yanlış anlaşılmasın ama son birkaç postta saçlarınızda hep bir olmamışlık, bir sönüklük var gibi geliyordu (ki biri “en güzel kadınlar” diye bir liste yaptırsa aklıma siz gelirsiniz hemen):) Ama bu postla birlikte yeniden bir canlılık, parlaklık gelip yerleşmiş saçlarınıza. Mutluluk her yanınızı sarmış belli ki, hep böyle gülümseyin! :)

  2. şeyma yıldız diyor ki:

    ben de altınolukta yılduzları izliyordum burada Allah rızası için bir tane mi yıldız olmaz, istanbulun iyi yanı da var kötü yanı da işte en kötüsü de en olağan şeyleri bile belgesellerden izler hale gelmemiz….

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu