2IMG_0169

Bu sabaha aslında her zamanki gibi başlamışken, kahvaltıda #babyboom ‘a dinlettiğim radyo kanalında Frank Sinatra söylemeye başladı: “And more, much more than this, I did it my way ” (Lütfen mırıldanarak okuyalım:) İşte o zaman bu sabah benim için değişti, evet ben bir çok şeyi doğru yapamayan biriyim, bazen de tam yapamayan biriyim, bazen asla yetişemeyen, bazen hepsine yetişip telef olan biriyim. Ama hep ve her zaman kendi tarzında, kendi mutluluk anlayışında, kendi kararları doğrultusunda yapan biriyim. Bir yanda analitik düşünmeye programlı beynim, bir yanda hayallerin peşinde koşan bir kalbim olsa da ikisine de eşit derecede kulak vermeyi; benim parmak izimden çok ama çok farklı parmak izlerine, benim ruh izlerimden çok ama çok farklı ruh izlerine sahip kişilere kulak vermeye yeğlerim. Günün sonunda bir Frank Sinatra olamasam da ben de bir oğlan çocuğunun hayatında duyduğu en güzel sesim öyle değil mi:)

2IMG_0140

Diyeceksiniz ki bu sıcakta bu ne pantolon ama bu fotoğraflar aslında yazın gelip gelmeme konusunda kararsız olduğu bir günden, epey önceden. Özberk’le stil postlarının en güzel yanı havalar nasıl olursa olsun bizim havamızın hep iyi olması. Hayat felsefesi her şeyi gülümseyerek karşılamak olan bu çocuğu tanıdığım için çok mutluyum.

2IMG_0159

Styleboom for Morhipo koleksiyonunun her parçasını çok çok severek ve zamansız birer parça olsun diye düşünerek tasarladım, o yüzden her biri benim için çok özel. Ama ilk 5′imden birisi kesinlikle bu pembe yılanlar.

2IMG_0143

Tel çerçeve ve ombre gözlüklerde ben de hemen herkes gibi Ray-Ban damla modelini çok severim, pembesi de en sevdiğimdir ama bu modelin artık biraz cılkının çıktığını kabul edip kemiklere geri dönmüştüm ki bu Tom Ford ile tanıştım. Maskülen havası, mavi degrade rengi ile en sevdiğim ve en sık kullandığım gözlüğüm bu aralar.

2IMG_0177

Fotoğraf: Özberk Baz

Bluz MANGO Top; Pantolon MINED Pants; Şal VAKKO Scarf; Takılar BESIGN JEWELLERY Bracelet and Rings; Ayakkabılar STYLEBOOM for MORHIPO Pumps"Frankie" postu İçin 14 yorum yapılmış.

 1. betüşko diyor ki:

  çoooooooooook zayıfladın ya:( gerçi biraz eski bir kombin diyorsun ama şuan Ankara’da annen bir kızsın bir iyice beslesin seni..

 2. Hatice diyor ki:

  Bu şarkıyı ne zaman dinlesem “I did it my way” kısmını biraz daha yüksek sesle, bastırarak ve hep burun direği sızlaması eşliğinde söylemişimdir. Doğrularım, yanlışlarım ya da kimine göre doğru kimine göre yanlışlarım var ama hep “I did it my way” :)

  • meraklı kız :)) diyor ki:

   ay size zayıf diyenler beni hiç görmesinler.. anammm topa tutarlar beni :)) ben yıllardır kilo alamama sorun yaşıyorum, almak istedikçe veriyorum. tam bir kısır döngü. keşke sizin kilonuzda olsam, tam normal kilo. boyunuzu ve kilonuzu gerçekten merak ediyorum, ona göre hedef koyayım kendime :)) ya da ne kadar vahim durumdayım öğrenmiş olayım :))

 3. =/= YAVRUTO =/= diyor ki:

  Bu şala gerçekten aşığım. O ilk vurulduğum an ise bir süt saati fotoğrafıydı :)

  • meraklı kız :)) diyor ki:

   hımm inceymişsiniz sizde, ben bir kaç yıl önce sizin şuan ki kilonuzdaydım ama şuan sizden zayıfım, hiç söylemeyeyim şidmi kaç kilo olduğumu topa tutmasınlar beni. sonra “ıyyk kadın mısın sen bee” filanlar başlar ben o’na, o bana girmeyeyim o topa :)) bu arada boyumuzda aynı :) daha uzun görünüyorsunuz fotoğraflarda. bende sağlık sorunları yapmaya başladı zayıflığım, özellikle kalp ve mide. İnşallah bende biran önce eski kilom olan 43 e çıkabilirim, vallahi bu mübarek günde tek dilediğim sağlıklı ve eski 43-45 kiloma geri dönmek. Unutmadan kandiliniz mübarek olsun, güzel hayalleriniz, dilekleriniz olsun dilerim ♥

 4. Buket diyor ki:

  Bir sey sorabilir miyim. Ayakkabilar cok guzel. Peki rahat mi yurumesi?

 5. bahar y. diyor ki:

  Gülüşünü yesinler :)

 6. Irmak diyor ki:

  Boom yanlış anlama, biraz az değil mi kilon? Üstüme vazife değil ama endişelendiğim için soruyorum. Sağlıklı olduktan sonra sorun değil tabii ki dikkat et olur mu?

 7. pera diyor ki:

  bence biraz yemek konusunda kendinizi geliştirin. kıyafetle zaman harcıyacağınıza, ne yemek yaptınız bugün mesela onu paylaşın! modelliği “gençlere” bırakın :)))

  • styleboom diyor ki:

   hmm evet yemek konusunda zayıf hatta berbatım da sizin bunu bilmeniz bana daha ilginç geldi:) ben kendimi o konuda geliştirmeye çalışırken “pera” iyisi mi siz de kendinizi kafanızı değiştirme konusunda geliştiriverin

   • meraklı kız :)) diyor ki:

    genç derken 12-13 yaş grubumu :)) ayol biz zaten 18′liğiz.. :d üstüme iyilik sağlık, ben de boom’la yaşıt sayılırım ve zaman zaman modellik yapıyorum. boom bize yaşlı mı dedi bu? :)) pera yemekte iddialısın gibi geldi bana, diyorum ki sen yapsan da biz baksak hıı.. kanımca yemek yapmaktan başka da bir şey bilmiyorsundur :)))

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu