2sonmac

İçinde bir oğlan çocuğunun haylazlığını, içinde bir kralın cesaretini, içinde o hep erkeklere atfedilen 10 kaplan gücünü barındıran güçlü, kararlı, cesur kadınlar size iyi haftalar diliyorum:) Ve aslında biliyorum hepimizde bunlardan bir parça var!

Bugünün postu bizim için çok özel-Özberk ve benim için-çünkü bu bir ilk:)  Özberk ile çalışmaya başlamam üzerinden yıllar geçti, bu blogun güzel fotoğrafları onun kadrajından çıkıyor. Zaten çok yetenekliydi ama sizler de görüyorsunuz yıllar içinde kendini de çok geliştirdi. Seneye artık üniversiteden de mezun olunca, umuyorum moda fotoğrafçılığı üzerine en iyilerden biri olmak üzere, onu yurtdışına uğurlayacağız:) [İç sesim: böhhüüüü" ] Bu editoryal onun ilk “resmi” editoryali sayılabilir, evet daha önce de bu tür pek çok çekim yaptık, #boomstyle postlarını bile hep aynı titizlikle çektik, ama bu defa herşeyi Özberk bir bir düşündü ve sağladı: modelini buldu, saç ve makyajı ayarladı, fotoğraflar için mekan taramaları yaptı,  seti, storyboardu hazırladı, pozları tasarladı; ve kafasında kurduğu sahneyi gerçeğe taşıdı. Benim tek katkım bu maskülen kadın karakteri MyBestFriends cicilerle stilize etmek oldu:)

Benim için bu hikayede ufacık bir rolüm olması bile öyle güzel ki:) Değerli yorumlarınızı hem ben hem de Özberk heyecanla bekliyoruz!

IMG_8506son

Gömlek ve Pantolon MYBESTFRIENDS; Papyon ve Kemer THINK PINK; Ayakkabılar JIMMY CHOO

2sonutu

Pantolon MYBESTFRIENDS; Gömlek ZARA, Yelek PHILIP LIM, Saat Vintage

2IMG_8642son

Elbise ve Uzun Ceket MYBESTFRIENDS

Fotoğraf: ÖZBERK BAZ (@ozberkbaz)

Model: Elizavetka / Respect Models (@ea_kuryanova)

Makyaj: Uğur Kıral (@ugurkiral)

Saç: Göksel Çolak (@gokselcolak)

Styling: ben:) ben:)"Oh Boy!" postu İçin 7 yorum yapılmış.

 1. çiğdem kaya diyor ki:

  harikaaa

 2. İREM diyor ki:

  Özberk’in gelişimini blogunla birlikte gözlemlemek mümkün sevgili boom. Ona bu fırsatı verdiğin için de çok şanslı. Bu yolda çok başarılı olacağı bu fotoğraflardan belli. Partilerde rastlamışlığım da var Özberk’e. Güzel yerlere geleceğine eminim. Elinize sağlık, sevgiler..

 3. Elif Kübra Genç diyor ki:

  Fotoğraf konusun da oldukça başarılı olduğu kesin.. İyi haftalar :)

 4. essssra diyor ki:

  gelecekte çok daha başarılı olacak birinin amatörlükten profesyonelliğe uzanan yolunda boomerlar olarak destekçi olmak olabilmek çok güzel :) başarılar … :)

 5. sibel diyor ki:

  Çok hoş, çok profesyonel! Tebrikler, başarılar:)

 6. Bayan Tilda diyor ki:

  Bayıldımmm! O kadar profesyonel duruyor ki uluslararası bir dergi sayfasına konsa kimse yadırgamaz! Harika harika!!

 7. Fatma yt diyor ki:

  Senin gulen yuzlu postlarindan sonra hatundan daral geldi ama styling fotograflar cok basarili

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu