yeni yil dilekleri

2014′den herkese merhaba! Umutlar, hayaller ve dilekler bağladığımız 2014 limanı bakalım bize neler getirecek? Ardında bıraktığımız 2013 ise her ne kadar pek çok yönden korkunç bir sene olsa da benim için hep özel olacak, çünkü 2013′de anne oldum, belki de hayatımın en heyecanlı ilklerini yaşadım: ilk dokunuş, ilk gülüş, ilk defa içimin eriyip bitip gidişi:) Bu defa “yılın kamera arkası” ve “#babyboom 8 aylık” postlarını yetiştiremediğim için sanıyorum önümüzdeki günlerde bir kaç 2013′den kalma post gelecek, şimdiden “geçmişe saplanıp kaldın Boomcum”ları kabul ediyorum:p Herkese mutlu seneler! Sevin, eğlenin, gezin, keşfedin, gülümseyin, güzel yiyin, paylaşın,  spor yapın, dinlenin, daha çok okuyun, daha az yorulun; ve bunların önünde kim ya da ne engelse onlardan kurtulun!

“How we spend our days is, of course, how we spend our lives.”  -Annie Dillard

We tied a bunch of wishes, hopes and dreams to 2014 and hope we get what we wish for. I wish a very happy new year to everybody. Live, love, laugh in 2014!"Mutlu Seneler" postu İçin 4 yorum yapılmış.

 1. Sibel diyor ki:

  Size tüm sevdiklerinizle birlikte herşeyin gönlünüzce olacağı bir yıl dilerim sevgili bloggerımız:)
  İyiki varsınız-iyiki bu postları bizimle paylaşıyorsunuz:)
  Babyboomun güzel yanacıklarını öpermisiniz benim için?
  Sevgiler,

 2. Aslıhan diyor ki:

  peki ya bunların hepsine kendimiz engelsek napalım boom? kendimizi ortadan kaldırmayalım di mi :) tüm güzel şeylere kendi iradesizliğimiz,özgüvensizliğimiz,kararsızlığımız engelse napalım? daha 20 olamamışken nedir bendeki bu ümitsizlik anlamadım ki :) belki sen taaa uzaklardan anlayıp bişeyler dersin :)

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu