2IMG_1684

Kazayağı deseni bu sene yine çok moda ve ben de bu deseni çoook severim.  Aslında bizim kazayağı adını verdiğimiz, ingilizlerin tazıdişi diye çevirebileceğimiz “houndstooth”u  benim aklıma hemen hep Escher’i getiriyor nedense. Tıpkı onun resimleri gibi, siyahla beyazın buluştuğu bu desende aslında görünenden başka bir şey olduğunu düşünüyorum. Galiba fazla hayal kuruyorum:)

Houndstooth is again very trendy this season and I like it a lot. I don’t know why but houndstooth pattern, which we call like “goosefeet:)” in Turkish, always reminds me of Escher paintings. I think that black and white embracing eachother in this very special pattern hides much more than what we see. Or may be it’s just too much daydreaming:)

2IMG_1633

Ne zaman siyah ve beyaz giysem, bu ikiliye renk katacak bir şey mutlaka eklerim. Bu genelde kırmızı rujum olur, bu defa yanına bir de hardal sarısı ayakkabılar ekledim.

2IMG_1703b

Genelde çılgınlar gibi üst üste takmayı sevdiğim incilerden sonra ilk defa tek sıra inci taktım! Ben galiba baya baya anne oldum:p

2IMG_1716

2IMG_1726

Desen desen üstüne, hatta bir de altına! Çekinmeden deneyiniz:) Moda deneye yanıla güzel!

2IMG_1632

Etek MYBESTFRIENDS Skirt; Triko MANGO Sweater; Şal MUDO Scarf; İnciler YARGICI Pearls; Ayakkabı OI ARTE Shoes; Çanta GUCCI Bag"Kazın Ayağı Öyle Değil" postu İçin 3 yorum yapılmış.

  1. Ayşe diyor ki:

    Kırmızı ojen yok :) parcaları ne guzel bırlestırıyosun hayal gucune hayran olmamak da mumkun degil

  2. betülbetül diyor ki:

    başkası giyse “ıııyyyyyk” derim sana “aaaaaay” dedim.. kargaşanın uyumusun..

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu