2IMG_1065

Hem sportmen hem centilmen, hem zeki hem yakışıklı, hem gülen hem güldüren, hem stil sahibi hem çabasız, hem modern hem eskiyi sayan, güzel yiyen, güzel gezen ve dahi güzel içen biricik arkadaşım Alper Kotaman tüm bu özelliklere sahip bir de dijital dergi çıkarıyor şimdi. #5Magazine adı üstünde 5-5lik bir magazin: spor, lifestyle, moda, sokak, deniz, dalga, futbol, azim, müzik, hepsi var; kısacası yok yok ilk sayıda. Duyduk duymadık demeyin:) Hemen şuraya tıklayıp okuyun, okutturun, paylaşın, keyfini çıkarın:) Sonra şikayetlerinizi Alper Kotaman‘a, memnuniyetinizi eşe dosta bildirin. Hazır tatil gelmiş, önümüzdeki tembel teneke günlerimize keyif katacak bu torpilimi unutmayın;)

Ladies and gentlemen, let me announce you that worlwide known #5Magazine of Rio Ferdinand is now available in Turkish in app store, web and android. My fellow friend Alper Kotaman is the editor-in-chief of the magazine. The very first issue covers great content with greetings from Rio Ferdinand himself, lots of video interviews, great shoots, sports, fashion, lifestyle and many more.  Just download it here and enjoy!

2IMG_1082

Yıllardır 5 numaralı formayla Manchester United’da destan yazan Rio Ferdinand’ın kurucusu olduğu #5Magazine ‘ın yurtdışı sayılarına iç geçirerek bakma devri Alper sayesinde sona erdi, artık Türkiye’de kendi özgün içeriği, fotoğrafları, videoları, röportajları ile Türkçe olarak okunabilecek olması şahane. İlk sayının kapağını da süsleyen Rio’nun Türkiye’deki okurlara da sesleniyor ilk sayfalarda, kendisini sevdim tatlı adammış hihi:)"Hi 5 :)" postu İçin bir kişi yorum Yapmış.

  1. NAR diyor ki:

    Vatana millete özellikle erkeklere hayırlı uğurlu olsun

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu