Baharın nanik yapıp kaçtığı yeni bir sabahtan daha merhaba sevgili Boomerlar:) O yüzden bugün sizi neşelendirme görevi bende ve bebek şekerlerimde!
Doğum sonrasında hem ben hem oğlum sudan çıkmış balığa döneceğimiz için hastane odası dekor ve ikramlarının “Under The Sea” temalı olmasına karar vermem bence oldukça mantıklı ne dersiniz:) Doğrusu uzun uzun Pinterest’lerde kaybolup, yabancılardaki cicilere iç geçirip, “bizde niye yok” diye hayıflandıktan sonra bazılarını kolaylıkla bulabileceğimi keşfetmemle çıldırayazdım:) Bu tür şeyleri özellikle kendileri yapmayı, uğraşmayı seven ama bir yandan da orijinal bir şeyler arayanlar için ben şekerlerimi nasıl yaptım fotoları eşliğinde yakında evlenecek ya da bebek sahibi olacak bir Boomera da dev sürprizim var!

Sürprizin adı bonbonmarket.com ! En üstteki fotoğrafı Instagramımda paylaştığımda o kadar çok sevildi, o kadar çok beğenildi ki, Bonbon’cular çok mutlu olmuş, o zaman biz de bir Styleboomer’ı birlikte çok mutlu edelim dediler. Peki ama  nasıl?
Özellikle Martha Stewart’ın webini ve dergilerini takip edenler Kate Aspen ismine aşinadır, şahsen ben düğünümde getirtmeyi çok istemiş ama gümrük korkusuyla vazgeçmiştim, organizatörüm ise azıcık farklı bir nikah şekeri için bile uzaya mekik yollayabileceğim fiyatlar talep etmiş, ben de şaşkına dönmüştüm. İşte bonbonmarket.com Kate Aspen ve Baby Aspen ürünlerinin TR’deki distribütörleri olmuş ve o dergilerdeki tüm şahane şeker ve favor ürünlerini getiriyor!
Ben sevimli denizaltı yaratıklarım yanında bir de büyüklerimin tabiriyle biraz daha “ciddi” olan hediye paketi mumlardan seçtim. Denizaltı yaratıkları aynı zamanda isim kartlığı, şekerleri onlara bağlayıp #babyboom’un isim etiketlerini yazdık. Etiketlerinizi bonbonmarket.com‘da kendi zevkinize göre tasarlayıp siparişinizi öyle tamamlıyorsunuz. Aşikar olduğu üzere baskın rengimiz turkuaz:)

Deniz yıldızı oğlum; balina empati(!) yapıcam derken göbek yapan güleryüzlü kocim; ahtapot her bir şeye yetişen canım annem; takdir edersiniz ki dikenleri çıkarmış şişmiş pup diye patlamak üzere olan balık da ben:p

 Çalışırken çok ciddiyimdir:p

Bu cicilerin içinden kendi hazır kartları da çıktı, ama sanırım ben kendi tasarladığım kartları kullanacağım:)
Şimdi gelelim sürprizimize, yani hediyemize:)
bonbonmarket.com yakında evlenecek ya da bebek sahibi olacak bir Styleboomer’a seçtiği, beğendiği, o çok özel gününü şekerlendireceği ürün serisinden max 500TL’lik ürünü hediye edecek! Kısacası mutluluğunda bizim de tuzumuz, yok pardon şekerimiz, olsun dedik:)
Peki ne yapmanız gerekiyor?
 • Öncelikle bonbonmarket.com ‘a tıklayıp üye oluyorsunuz
 • Sonra Bonbon’dan seçtiğiniz nikah ya da bebek şekeri ile (ürünün adını ya da kod numarasını yazarak) hemen bu postun altına hayal ettiğiniz düğün ya da bebek partisini yorum olarak yazıyor ve bizimle paylaşıyorsunuz. Örneğin
“Hayalimdeki düğün bir kır düğünü, Her şey yeşil, beyaz ve sarı; mekan ağaçlar içinde; nikah şekerlerim de  bonbonmarket’in ….. no’lu koza mum kutularından” gibi
 • Yorumunuzun sonuna bonbonmarket.com ‘a üye olduğunuz mail adresinizi MUTLAKA ekliyorsunuz ki üyeliğinizi kontrol ederek size pıt diye ulaşabilsinler:)
 • Bu Cumartesi yani 13 Nisan 2013 geceyarısına kadar hayallerinizi ve seçimlerinizi bekliyoruz; hem okuyan herkese de ilham olacaksınız ne güzel! 
 • 14 Nisan Pazar günü random.org müstakbel gelin ya da müstakbel anneyi havalara uçuracak numarayı seçecek vee şanslımız buradan, twitter ve facebooktan açıklanacak:)
Önemli Notlar:
Şanslı Boomerımızın seçeceği ürün bedeli max 500TL olabilecek ve haliyle stok varsa sağlanabilecek.
Kazananımız belli olduktan sonra istediği ürünü seçmek için 21 gün süresi olacak, yani 3 hafta içinde cicilerini seçmesini bekliciiz.
Maalesef adsız yorumlar ya da bir hayal paylaşmayan yorumlar onaylanmayacak.

HAYALLERİNİZDEKİ O EN ÖZEL GÜNE EŞLİK EDECEK BONBONMARKET’İN BU ŞAHANE HEDİYESİ 64 GEÇERLİ YORUMDAN LIENROSA’NIN OLDU! TEBRİKLER LIENROSA:) 3 GÜN İÇİNDE MAİLİMİZE DÖNMENİ BEKLİYORUZ! RANDOM SONUCU BURADA:


"En Güzel Gününüzde Bizim de "Şekerimiz" Bulunsun:)" postu İçin 2 yorum yapılmış.

 1. Pınar diyor ki:

  merhaba Styleboom,
  hastane odası süslemesiyle kafayı sıyırmak üzereyim :( senin fikirlerin bana çok iyi geliyor. ama yine bi yerlerde karışıyorum. hastane odası fotoğrafın var mı hiç? paylaşabilirsen çok sevinirim :)

  • styleboom diyor ki:

   hastane odamızı eni konu süslemedik biz, doğum sancısı bastırınca da hazırlıksız yakalandık. kapıya bir print ve leylek asmıştık; bir de bir köşeyi bu cici cookie ve şekerlemelerle aynen burada gördüğünüz gibi süslemiştik,hatta işin çoğunu bile sağolsun kaptakek yaptı ben doğuruyorum koşun diyince:) eve dönünce de her şeyi aynı tuttuk kapıya kadar:)

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu