Doğum yaklaşırken sürekli “bu da artık göbekli son kombinim olur” diye diye poz veriyorum ama #babyboom ‘un içeride keyfi yerinde galiba! Şu son yağmurlar, tatsız ani soğuklar da bitsin de ben öyle geleyim mi diyor nedir? Eh baharla birlikte filizlenen doğayı kutlamanın en güzel yolu da ona yeşil yeşil karışmak bence:)

Malumunuz benim stilim genelde ya Mad Men tarzı geç 50′lere ait figürler, ya 19. yy Rusya’sına ait görünümler ya da bohem silüetler arasında gelip gidiyor, çapımdan ötürü ilk ikisinden epey uzak kaldım ama boho hakikaten hamilelikte büyük kurtarıcı. Rahat olduğu kadar ruhu da, şıklığı da olan bir tarz. İşte bu da öyle bir kombin:)

ZARA Etek(elbise olarak)// Skirt worn as dress ; İPEKYOL Hırka//Cardigan; NINE WEST Ayakkabı//Wedges; Londra’dan Çanta//Bag from London; GOLDAŞ İnci//Pearl; 
NAZRA JEWELS Damla Kolye//Drop Necklace; KISMET by MİLKA Bilezik//Cuff Bracelet; 
STYLEBOOM FOR NİLİ Saç Süsü//Hair Chain
Spring is almost here and which is better than green to celebrate a blooming nature? My style always inspires from 50s feminine looks or 70s boho spirit. And during pregnancy boho style is a great savior with its comfortable but still chic appearence:) So here is one of them!


"Yeşilmişik" postu İçin hiç yorum yapılmamış..

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu