Yapsam mıı yapmasam mı diye diye neredeyse doğuma kalacak gibi görünen baby shower partisini arkadaşlarımın da “hadi”lemesiyle, hem bana da biraz eğlence, biraz keyif olsun, hem #babyboom ‘a da biiir dolu güzel kızla tanışma fırsatı versin:p diyerekten 9 Mart’da yaptım. İyi ki de yapmışım:) 49 kadının bir odada şen kahkahalar ve durmaksızın konuşmalarıyla geçen keyifli tantanayı siz düşünün hihi.
O günden karelere ve videoya geçmeden hemen buradan benim aşırı yoğunluğum ve kararsızlığımın ilacı olan, dünyanın en zarif, en becerikli, en pozitif organizatörü Özlem Yüzer‘e milyonlarca teşekkür etmem gerek! Onu Instagram‘da takip ederken (ki gününüze renk katması açısından takiplemenizi şiddetle öneririm:)) zaten zevklerimizin çok paralel olduğunu görüp, iyice şımarıp, her şeyi ona teslim ettim:p Sadece pasta bile ne demek istediğimi anlatıyor olmalı! 

Her ne kadar partimizin ilk versiyonu Ritz terasta yapılacak ve ona göre düzenlenmiş olsa da (mini havuza lastik ördekler koymak gibi) o gün çok pisleşen hava sebebiyle içeride devam etme kararı aldık. Özlem ile renk konusuna karar verirken ya mavi-kırmızı-beyaz ya sarı-beyaz-gri diye düşünüyordum, sarılı olanda anlaştık:) İyi ki de yapmışız, bu rengin enerjisi pek yüksek!

Kısa sürede tümm tavanı kaplayacak olan balonlar hazırlanıyor:)

Ev sahibimiz Ritz-Carlton İstanbul olunca geniiş bir alanda, hem ev sıcaklığında hem süper konukseverlikle ağırlanıp yayıldık:)

Limonatasız baby shower olmaz:) Şu saatten sonra ekşinin herhangi bir değişiklik yapacağını da sanmam:p

Muazzam pasta kadar bizi bayıltan bir diğer ikram da Özlem‘in minnoş kadehlerde hazırlattığı Magnolia oldu, bunlardan kaç tanesini fondip yaptım bilemiyoruum:o Ama o gün göbeğime göbek kattım.
Cupcake, macaron, kurabiye ve bar çikolataların hepsi renklerimize uygun hazırlanmıştı; bir diğer efsane de Almanya’dan gelen pompom çikolatalardı. Anladım ki baby shower anne ve arkadaşları yesin içsin ve sonra iki gün vicdan azabı çeksin diyeymiş:p
 Nefsine hakim olabilenler için de bool bol patlamış mısır:)

Özlem, bir de dilek ağacı panosu hazırlatmıştı. Hanımlar cici dileklerini özel kartlara yazıp, zarfları mühürleyip panoya astılar. Okusam mıı yoksa büyüyünce bizimki mi okusa bilemedim:)
Misafirler için mini birer hatıra niyetine hazırlanan hediye paketleri de göreve hazır:)
Oğlum çok kibar bir salon erkeği olduğundan, kızlara hem onu hatırlayacakları hem de takmaktan keyif duyacakları bir şey yaptırmamı önerdi:) Nili Silver, onlara şans da getirsin diye bu cici uğur böceği bilezikleri özel olarak hazırladı ♥ Kendisi  #styleboomfornili koleksiyonun da uğuru olsun umarım:)
Herkesi pürneşe uğurladıktan sonra bir baktım ki hiç ama hiiç oturmamışım, bi’ de susmamışım:) Her bir yancığım ağrırken şımarmak benim de hakkım diyerekten, kendimi aşağıdakine attım! Yine olsa yine yaparım hu huu:)

Sizi video ile ile başbaşa bırakmadan önce hemmen bir tanecik Özlem Yüzer‘e elinin değdiği her şey için, Ritz Carlton‘a da muhteşem ev sahipliği için çook çok teşekkür ediyorum. Ve tabii ki Özberk‘e hep yanımda olduğu ve güzel anlarımı fotoğrafladığı için, Özgür ve Uğur‘a illa ki beni dansettiren videoları için, Elif‘e kısacık zamanda hazırladığı cici bileklik için vee gelen tüm arkadaşlarıma, aileme, öğrencilerime de elmacık kemiklerime kadar uzanan bir gülümsemeyi yüzüme yerleştirdikleri için çook teşekkür ediyorum: iyi ki hayatımdasınız!"Baby Shower Partisi ♥" postu İçin hiç yorum yapılmamış..

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu