GEÇERLİ YORUMLAR İÇİNDEN İDİL NEŞE BU CİCİ MOOGİLİ’NİN SAHİBİ OLDU:) TEBRİKLER İDİL! RANDOM.ORG SONUCU POSTUN ALTINDA, SENDEN 3 GÜN İÇİNDE MAİLİME DÖNMENİ BEKLİYORUUM :) 

Size uzun geldi mi bilmiyorum ama bana göre epey uzun bir aradan sonra herkese iyi haftalar:) Geçen hafta hem çok yoğun hem biraz heyheyli hem hasta olunca ne bloga ne diğer sosyal alemlere pek uğrayamadım. Bu hafta telafi haftası olsun! İlk post yine blogosfer sayesinde tanıdığım çok cici bir hanımefendinin pek şukela cicileri hakkında: Moogili 
Moogili‘nin yaratıcısı Müge tamamen el yapımı, pek zahmetli koleksiyonlarının yanında tam şu elbiseme göre, şu ayakkabıma göre, tam da kalbime göre bir şey arıyorum derseniz tamamen kişiye özel aksesuarlar da tasarlıyor.

Yukarıda gördükleriniz Helix koleksiyonuna ait, benim favori koleksiyonum:) Hem özel, hem ince ince yapıldığı belli, hem de çok modern. Bu koleksiyon hayatın ritminden, DNA kodlarımızdan ilham almış. Bir tane de sizin için seçtim kıps;)

İkinci favorim ise göbeğimin üstünde bahar bahar açan bu bileklik:) Zigzag isimli koleksiyondan ve artık güzel havalar için sabırsızlanan herkesin koluna ipek kurdelelerden bahar getirecek cinsten bir Moogili parçası.

Kişiye özel üretim ciciler için direk Müge ile bağlantıya geçmeniz gerekse de, bu güzel koleksiyonlar  Continuum‘un İstinye Park mağazasında ya da hemen online olarak şurada satışta.

Geçeliim Müge ile sizin için seçtiğimiz Moogili‘ye:) Ta taaa!

Bu kolyeye sahip olmak için 29 Mart Cuma geceyarısına kadar 
  • Hayatın da bu Helix kolye gibi inişleriyle çıkışlarıyla bir ahengi var çünküü….” cümlesini tamamlayarak bu postun altına yorum olarak bırakmanız;) 
  • Hemen buradaki Moogili Facebook sayfasına bir tatlı like/beğen koymanız
  • Size hızla ulaşabilmemiz için yorumunuzun sonuna lütfen mail adresinizi ekleyin:)
  • Adsız ve ilgisiz yorumlar maalesef onaylanmayacak.
  • Helix kolyenin sahibini 30 Mart Cumartesi yine bu posttan ve Twitter’dan random.org aracılığı ile açıklayacağım

Bakalım sizin hayatınızın ritmi bana neler fısıldayacak;) Ve Helix kolyeniz boynunuzda nasıl bir yaz geçireceksiniz! Hadi bakalım pamuk eller klavyeye:)"Moogili: Hayatın Ritminden Aksesuarlar" postu İçin hiç yorum yapılmamış..

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu