ŞANSLI BOOMERLARI MERAK EDİYORSANIZ, HEMEN POSTUN ALTINDA:)

Bu hafta benim için çook yoğun bir hafta, üstelik babyboom artık bana baya sert çıkışlarda bulunuyor:) Ama bu hafta kaçırılmayacak şeyler de var! Mesela moda haftası! Mesela bahar! Meselaa bu postun hediyesi ile katmerlenecek olan meşhur Debenhams Mega Day indirim günleri! :)) Bu sene 14-17 Mart arası…

Debenhams’ın en güzel yanı burada herkese göre her şeylerin olması! Street style markalardan tasarımcılara kadar pek çok seçenek arasında kalakalması:) Bu postta ben Mega Day’de almak üzere kendime, kocime ve babyboom’a neler seçip gözüme kestirmişim fotoğraflarla anlatacağım:) Benden sonra söz sizde! Sizin kombin önerileriniz ve hikayelerinizden hangisi bakalım bizi cezbedecek ve hediyelenecek? Evet belki basket topu yutmuştan halliceyim, ama seçimlerimin hepsi de normal kıyafetler, sadece beden numarası 6′dan biraz yukarılara çıktı:p
 One Boho Mama:)

Hazır bahar yüzünü göstermişken festival hayalleri ile dolmadık mı? Dantel, deri, püskül; romantik ama asi! Bu kombinle kendimi son dakika yağmuruna dahi aldırmayacağım, minik minik dansedip çimlerde oturacağım bir festivalde düşünüyorum:)

Malumunuz elbiseler vazgeçilmezim! Onları tamamladığınız aksesuarlarla kimlik değiştirebilenleri favorilerim:)

 One Cute Mama:)

Farklı dokuda, stilde, renkte, tatta bir dolu ürünü bulabileceğimiz nadir mağazalardan biri Debenhams. İşte böyle bir kombin:) Mesela Pazar gelmiş, sabah soğuk ama sonra bir anda ısınıyor, ben de güzel bir kahvaltı üstüne bir sahil yürüyüşü, bir park gezisi, bir elimde külahta dondurma ile Pazartesiyi düşünmeden takılıyorum.

Evet hala kendime seçmeye devam, babyboom’a ve kocime sıra gelmedi. Çünkü on yüz milyon marka arasından bir sürü cici şey bulup, hepsini pek sevdim!

Yaz demek mezuniyet, nişan, düğün, balo gibi bilimum davet ve parti demek:)  İşte bu noktada Mega Day iyi bir yatırım fırsatı olabilir:) Çünkü sezon ürünlerinde de %30 indirim olacakmış. Zaten Coast var daha ne olsun!

 One Chic Mama

Bir düğün: her yaz, her haftasonu kaçınılmaz olan:p Saat 21:00 olduğunda uykum geleceğini bilsem de, her kadın gibi yine de çok güzel bir kıyafet seçip, en ışıltılı aksesuarlarımı takıp, minicik çantaya dünyaları sığdırıp masama geçiyorum. Çin çin!

Her ne kadar pudra bu bahar bizi yine sarmalayacak olsa da siyahın yeri ayrı! Bilekten büzgülü ya da manşetli bol uzun kollar ise çok moda:)

One Hot Mama

Pek şık bir restorandaki akşam yemeği randevuma siyahla asil ve havalı bir kombin!Topuklara bakılırsa bu akşamı sadece oturarak geçireceğim:p

Bahar demek montlar, trençkotlar, küp gibi paltolardan kurtuluşlar demek!

One Cool Mama

Yaşasın Cuma! Yemek bahane arkadaşlarla neşeli sohbet şahane diye saatler süren yuvarlak masa toplantısı, belki üstüne biraz caz:)

Gelelim #babyboom ‘a seçtiklerime yupii:) Oğlumun renkleri belli!
 
 

Kocimi de takım elbiseden kurtaralım biraz:)

Hazır sepetimi doldurmuşken size de hem kısa bir özet geçeyim hem bir iki öneri vereyim :
14-17 mart tarihleri arasında Debenhams Mega Day’de
 • tüm sezon ürünlerinde %30 indirim (trençlere, deri montlara, baharlık bot ve ayakkabılara; şeftali, nar çiçeği, pudra ve minte, iri kolye ve bileziklere yatırım yapın derim:))
 • seçili ürünlerde %50 indirim (Cumartesi’ye kalmadan Cuma bir fizibilite çalışması öneririm:))
 • kozmetik departmanında %30 a varan indirim (parfüm stoklayın, özellikle bakım ürünlerine eğilin isterim)
Peki acaba Mega Day için geri sayma motivasyonunuzu ikiye katlayacak hediyemiz ve yapmanız gereken ne?

 • Hemen şimdi bu postun altına bu fotoğraflardaki ürünlerden beğendiklerinizi seçerek aynen benim kombinlerimde yaptığım gibi HANGİ ürünü NEREDE NASIL bir hikayede giyeceğinizi bir iki satır da olsa yazmak (benimkiyle aynı kombini yapmak yasak :p)
 • Yorumunuzun sonuna mutlaka ama mutlaka mail adresinizi eklemelisiniz unutmayın! Adsız ve konu dışı yorumlar onaylanmayacak!!
 • Ya da şuradan hoop diye Twitter’a tıklayıp “#debenhamsmegaday için geri sayıyorum çünkü…. @styleboom ”  cümlesini kendinize göre tamamlayarak twitlemek
 • 15 Mart Cuma saat 17:00ye kadar bu postun altına 1 adet yorum yazabilir ya da Twitter’a dilediğiniz kadar twit atabilirsiniz.
 • 16 Mart Cumartesi sabahı bendeniz, Image PR Bahar Puralıgil ve Debenhams marka müdürü Nur Genca’dan oluşacak 3 kişilik jürimizin buraya yorum yapanlar arasından en beğendiği yaratıcı yorumun sahibi 1 kişi  500TL; Twitter’da hashtagi kullanarak twit atanlar arasından da Random.org‘un belirlediği  1 kişi 250TL hediye çekinin hem de hemen o gün sahibi olacak! Hediye çeklerinizi de Mart sonuna dek kullanabileceksiniz:)
Fotoğraflar: Özberk Baz

ŞANSLI BOOMERLAR BELLİ OLDU! 
BLOGA YORUM BIRAKANLAR ARASINDAN JÜRİMİZ EN ÇOK CANAN D.’NİN PARİS HAYALİNİ VE KOMBİNİNİ BEĞENDİ. CANAN LÜTFEN MAİL KONTROLÜ:)

TWITTER’DA İSE RANDOM.ORG 132 GEÇERLİ TWIT ARASINDAN “HERSEYGUZELOLACAK”  NICKLİ TAKİPÇİYİ SEÇTİ.

♥KATILAN HERKESE TEŞEKKÜRLER ♥ 

  

  "Sana Bana Başka Kime:)" postu İçin hiç yorum yapılmamış..

  Siz de bir yorum birakin:)

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  
  gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu