Manolo Blahnik yıllaaaar yıllar önce demişti, hatta 2010′du sanıyorum ben de yazmıştım: biraz ucundan Louboutin’e de dokundurarak, “platformlu ayakkabılar korkunç! Bir gün gelecek bu platform çılgınlığı sona erecek ve herkes benim ayakkabılarımdan yapmaya başlayacak” diye. Hah işte o gün bugün:) Son bir kaç sezondur platformsuz ayakkabılar iyiden iyiye öne çıkarken, bu sezon artık taht onların.

Ayakkabı trendlerini bir bir sıralayacağım post dizisinde ilk sırayı benim de çok sevdiğim bilekten bağlı modellere ayırdım! Bu sezon sivri, kare ya da yuvarlak burun pabuçlarınızdan en az biri bileklerinizden bağlı olsun! İster incecik, ister kelepçe kalınlığında, ister ikili üçlü sıralar şeklinde. “Bilekten” bağlama trendine “yürekten” bağlanalım ♥

Podyumlarda pek çok koleksiyonda incecik zarif bantlar ya da iri tokalarla bilekten bağlı ayakkabılar gördük. Bazıları burada!

Bu trend size ilham versin!

Klasik pump ayakkabılarınızı DIY projelerle de bilekten bağlı hale getirebilir, böylece çeşit çeşit şekillerde kullanabilirsiniz.

  • Kesip kullanabileceğiniz deri kemerler
  • Ayak bileginizi kavrayabilecek uzunlukta deri bileklikler
  • Zincir bileklikler
  • İnci sıralar
  • Rengarenk fiyonklar
  • İnce kelepçe bilezikler

kullanarak kendi bilekten bağlı ayakkabılarınızı kendiniz de yaratabilirsiniz:)"Bilekten Bağlılık" postu İçin hiç yorum yapılmamış..

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu