İşte o gün bugün:) Sizlere haberini taaa Temmuz’da şu postta verdiğim ama sırasıyla New York, yeni okullar, bebek haberi derken araya bir dolu şey girdiği için bugüne ancak gün ışığına çıkabilen Styleboom for Nili aksesuar koleksiyonu karşınızda! Ben çok heyecanlıyım, umuyorum siz de beğenir ve aynı heyecanla kullanırsınız.
Bu koleksiyon aslında benim bir türlü istediğim gibi bir saç zinciri bulamama isyanımı sevgili Elif Barut ile paylaşmamdan sonra çıktı, saç ile başladık ama sırt kolyesi de hayal ettik, benimle özdeşleşen charmlara da uzandık, eskileri anımsatan bir ayna da ekledik. Koleksiyondaki her parça hem ulaşılabilir fiyatlarda olsun, hem de özel, öyle çok sık rastlanmayan bir şeyler olsun istedim. İsimlerini de çok sevdiğim Elfçeden koydum.
Arwen
Eledhwen

Silmarils

Beren

Luthien ve Lorien

Galadriel

Eowen
Yorumlarınızı  ve favorilerinizi heyecanla bekliyorum:)   Umarım benden birşeyler sizin aksesuar çekmecenize girer, saçınızı, kollarınızı süsler ♥
Koleksiyondaki her parçaya bu linkten ulaşabilir, detaylı fotoları ve bilgileri de orada bulabilirsiniz:)
Tüm bu süreçte bu işten tamamen bihaber şahsıma sabır gösteren Elif Barut‘a bir hayalime ortak olduğu için, düğünümün bana kazandırdığı biricik arkadaşım Esra Pozan‘a beni hiç yormadan çektiği bu güzel fotoğraflar için ve her kulisin kahramanı M.A.C’e makyajım için çok ama çok teşekkür ediyorum.

This is the day! The day which we finally launch Styleboom for Nili limited collection with huge excitement:) Though I gave you a hint of this collection last July, it took this much time due to a lot of unexpected but great things happened in my life. I dreamed of an angelic collection of exclusive pieces with affordable prices. I hope you liked them, and add them into your accessories wardrobe:) Each piece has an Elven name which I love very much, so hope they bring you some talisman and fortune. The collection is available online  here :) Hearts xx"Styleboom for Nili Koleksiyonu ♥" postu İçin hiç yorum yapılmamış..

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu