National Geographic’den imparator penguen belgeseli için teklif aldım sevgili Styleboomerlar, “siyah beyaz kostümünüz, pembe ayaklarınız ve devasa göbeğinizle aradığımız yüz sizsiniz” dediler:p Teklife sıcağım!
Malum, tam bu aylar gelince insan yine tatil hayallerine dalmaya, bir başka manzaraya uyanmaya, kısa da olsa bir kaçamak yapmaya çok hevesleniyor; yaz bitmiş; öbür yaza daha çook var. Ben de tam bu haldeydim ama bir yandan da başımı işten kaldıramıyordum. NG Güral Sapanca duymuş ki #babyboom ‘un annesi hiç dinlenmiyormuş, bu işe bir el atalım demiş, böylece 3 şahane günü İstanbul’dan 40-50 dakikalık mesafede ama tertemiz bir havada, yeşillerin  arasında, masajlar ve su terapileri içinde geçirdik. Bugün hadi benimle orman yürüyüşüne!

Otele ait ormanlık alan içinde 3 farklı metrelerde 3 yürüyüş parkuru var, ister yürüyüş ister bisiklet için, bazı parkurlar daha zorlu olabilir, biz #babyboom ‘la yeşil olanı seçtik:) Aşırı doz oksijen gibisi yoook!

 Ne güzel bitki ♥

 Taş ya da odun köprü görünce hemen çekim yapası gelenler elime mum diksiin!

 

 Bazı evler çok güzel

Güral Sapanca‘nın şahane parkurlarının yanında otelin etrafındaki dinlenme alanları da pek güzeldi. Burası kar altında masalsı bir hale bürünüyormuş, ama yazın da şöyle ağaçlar altında hamakta sallanırken pek güzel olacak eminim!

Bu taş ev yıllar öncesindeki hali korunarak muhafaza edilmiş ve şu an otele ait bir ocakbaşı restorana dönüşmüş. Bebek bekleyen hiç kimsenin şu kapıdan içeri girmesini tavsiye etmem çünkü öyle enfes kokuyor kii herşeyi ama herşeyi yiyebilirsiniz (YEDİ!)
Bir haftasonu da biz romantik yapalım diyenlere tavsiye: Güral Sapanca‘nın iki romantik suiti pek özel, biri kırmızı suit diğeri beyaz suit, en üst katta, manzarası harika, daha da sessiz:)

 Ormanın içinden geçip çimlere basıp havuza cuplayalım derseniz işte böyle oluyor:)

O kadar çok foto çekmişim ki bu haftasonu bu postla bitmez uyarayım:)

Bu postta giydiklerime gelince:
MUDO Şapka//Hat; TOPSHOP Tshirt//Tee; TOPSHOP Tayt//Leggings; KOTON Hırka//Cardigan ; MUDO Atkı//Scarf; BATYA KEBUDİ Bileklik//Bracelet ; DIESEL Botlar//Wellies ; VALENTINO Gözlük//Sunnies 
This weekend was great in one of the most beautiful hotels nearby among the woods. Me and my baby spent days walking around, having massage and spa, eating local foods. Gural Sapanca is sure one of the best spa and wellness hotels in Turkiye and it is just 40 minutes away from the city.


"Sapanca’da Haftasonu" postu İçin hiç yorum yapılmamış..

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu