Aslında bu kostümün postu çook çok önce yapılmalıydı, ama bir türlü fırsat olmadı:) Instagram’dan takip edenler belki hatırlar, Borusan Dolmabahçe Hot Spot sahnesinde “Hikayem Paramparça” isimli dinletinin galasında bunu giymiştim. Eh bahaneyle hiç işim gücüm yokken kalkıp yine süslendim fena mı:p Tüm bir Cumartesi gününü evde aynı kanepenin üzerinde film, kitap ve miskinlikle geçirdikten sonra Pazar biraz insana benzemek de iyi geldi.
Başlığın sebebi bu şaç süsü:) Çünkü bazen beni özgür bir hippi, mesela burada ise tam bir prenses gibi hissettiriyor:) Başlık bundan sebep!

Doktor çantaları oldum olası seviyorum:)

25. haftaya girmeme az kaldııı

POLO GARAGE Elbise//Dress; FABRIKA Palto//Coat; TORY BURCH Botlar//Boots;
 ALDO Çanta//Bag; STYLEBOOM for NILI Saç Zinciri//Hair Chain; NILI SILVER Kolyeler//Necklaces
Rıza Kocaoğlu’nun sesinden “Hikayem Paramparça” dinletisinin postunu zamanında yapıp sizi haberdar edememiştim ama eğer Emrah Serbes’in aynı adlı kitabını hala okumadıysanız, hadi artık alın okuyun derim. Kelimelerin içinde kaybolmak, kendi kendine yakınlaşmak, hüzünlenmek, gülmek ve sarsılmak için.

Dönem bitti. Bugün ben öğrencilerime bir final sınavı yapıyorum, ama işte öyle bir kaç sınav oldu ki hepimiz kaldık. Kitaptan bir sayfa…

After a lazy Saturday, finally I pull myself together the next day and wear nice clothes and a make up just for self spoiling;) Sometimes it is better to do such treats without a reason at all! This post is from a sunny but cold Sunday, and I just feel like a princess.


"Principessa" postu İçin hiç yorum yapılmamış..

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu