Ta taaa! Uzun zamandır bu blog neden başıboş kaldı, IFW neden yalan oldu, saat 20:00den sonra Twitterım neden öksüze düştü, lansman ve çılgın partiler neden kaçırıldı, 21:00den sonra arayanların telefonları neden duyulmadı, sebebini artık sizlerle de paylaşma zamanı geldi sevgili Styleboomerlar: çünkü uyuyorduk:) Evet ben ve şu an 5. ayını göbeciğimde geçiren oğlum:))

Varoluştan New Yorker BabyBoom ile günler nasıl geçiyor yakında sizlerle de paylaşacağım yeni bir  blogda yazıyorum, doğrusu yukarıda gördüğünüz  “yüzünde güller açan hamile”ye ben daha ancak geçiş yaptım. İlk zamanlar şok, kara kara düşünme, benden olur mu olmaz mı şüpheleri, dahası -Hayatım ne kadar değişecek?-Tamamen! durumu önce inkar, sonra öfke, sonra kabul şeklinde epey sancılı geçti. Ama onun dışında ne bir kusma, ne bir bulantı, ne bir ağrı sızı olmadı neyse ki:) Kısacası biz pek rahatız, tu tu tuu 41 kerelerinizi esirgemeyiniz:)

Haberi sizlerle paylaşmakta bu kadar geç kalma sebebim ise yakın zamana kadar önce gayet fitken bir anda göbekli birine dönüşen beni giydirme süreci oldu:) Affedin! Eh madem Babyboom erkek, bu habere de mavi bir kıyafet yakışır dedik:)

Eski zamanlarda anne, baba ve çocuklar toplanıp fotoğraf stüdyosuna gidermiş ya, hani arkada çeşit çeşit fon olurdu; yok şelale yok orman, haha ilk fotolara bakınca sanki Yıldız Parkı’nda değil de böyle bir stüdyo fonu önündeyiz gibi durmuyor mu:) Fotoğraflar tabii ki biricik Zeynep Güçlüten’den.

 Burada neler oluyooor:)

 Çok sevdiğim bu yüzük Kısmet by Milka

Peki neler giymişim:
Elbise// Dress ASOS; Ayakkabı//Pumps VINCE CAMUTO ; Takılar // Jewellery KISMET by MİLKA

 Peki neler yapıyorum:)
Tabii ki algıda hamilelik dönemi başladı, bana kalsa tüm İstanbul hamile, ben hala Babyboom’a kıyafet bakmaya başlamadım ki zaten kızkardeşim mecburi hizmeti arası bayram tatilinde geldiğinde birsürü tulum, zıbın, çorap alıp yığmış:) Ama eşe, dosta, aileye maviye boğulmayalım demeyi ihmal etmiyorum:)

Diğer kardeşimin daha haberi alır almaz Londra’dan alıp getirdiği dünyanın ennnn cici günlüğüne çiziktiriyorum, notlar alıyorum:)

Her gün yarım saat yürüyorum, yediğim içtiğim konusu zaten anlat anlat buraya sığmaz.
En güzeli de çok uzun zamandır yaptığım pilatesi bırakıp Yogaşala‘da hamile yogasına başladım, haftada 3 kez gidiyorum ve verdiğim en doğru kararlardan biri olduğunu düşünüyorum:)

Bebek bakımı, annelik, şu bu, bunlarla henüz kafayı bozmadım, esasen biraz da eskiler gibi içgüdülerime güvenen bir anne olmayı da pek istiyorum.
Özellikle tıbbi yani anne bebek sağlığı gibi konularda internetten uzak duruyorum, şu yukarıdaki iki kitabı okuyorum.

Evet henüz gardrop alışverişine başlamadım ama dekorasyon işlerine baya kafa yoruyorum, haliyle odamızın ilk objesi bir Momiji:) Lilibet uykusuz gecelerde nöbete hazır!

Kısacası biz ikimiz artık üçüncümüzü bekliyoruz. Bakalım neler olacak? :)


"It’s A Boy!" postu İçin bir kişi yorum Yapmış.

  1. Büşra diyor ki:

    Merhabalar, internette araştırırken gördüm sizi. Epeydir araştırıyorum lilibet momijiyi satmayı düşünür müsünüz? Hiçbir yerde bulamıyorum:(

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu