Bazı yerler “kaçmak” için değil tam tersine “iyice içine girmek” içindir ya, Bodrum benim için öyle bir yer. Ama dün sabah ayazında ve öğlen bir anda pırıl pırıl pırıldayan güneşin altında öyle değildi. Boş, sessiz, ve pek güzeldi. Elbette istediğin heryerde rutinlerinden kaçacak, kendinle kalacak, kafanın içindeki müzikten başka müzik, okuduğun satırdan başka hayat yokmuş gibi davranacak bir yer bulabilir insan, ama bazı yerlerde bunun için çok zorlaman gerekir. Bu defa hiç zorlamadan oldu:)

Saat sabah 08:00 suları, hava soğuk ama güneş açacak biliyorum:)

 Mont//Vest KOTON; Sweatshirt JUICY COUTURE ; Tayt//Leggimgs TOPSHOP ; Sneakers PUMA ; Gözlükler// Sunnies VALENTINO

Terkedilmişlik bazı yerlere çok yakışıyor:)

 Bibi bu seyahatte beni yalnız bırakmadı, ama mayosunu almadığına çok pişman:))

 
 
 İçi su dolu kap bile görse içine cumburlop dalmadan duramayan Kova burçları elime mum diksin!
A short escape from the city jumping into the Aegean Sea:) Since summer is over, Bodrum, a small coastal town, is quiet and peaceful; and Bayram Holiday was a great chance to have some rest over here. This is from the very first morning, chilling but sure the sun will shine and I will embrace the waves yay!


"Bodrum’da Sabah" postu İçin hiç yorum yapılmamış..

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu