Fotoğraf: Zeynep Güçlüten

Bugün blogda yine hem çok tatlı, hem çok girişken, hem çok girişimci bir arkadaşıma yer vermek istedim, Nihan’a. Nihan, Mutlu Mutfak Önlükleri‘nin yaratıcısı, tasarımcısı, herşeyi!
Bazılarımızın keyifle, bazılarımızın (misal ben) pofurdaya pofurdaya da olsa en çok zaman geçirdiği yerlerden biri mutfak. Nihan, esasen en önce kendisi için farklı, tatlı, esprili önlükler arayıp bulamadığında bu eksiği farketmiş, sonra mutlaka benim gibi arayanlar vardır diye düşünüp bir elbise titizliğinde önlükler hazırlamaya başlamış.

Cupcake ve benim gibi kabarık etek severler için bu Mutlu Mutfak Önlüğü birebir:)

 
“Afiyet olsun karıcığım” demeyi unutabilen koca boğazlı kocacıklara minik bir uyarı:p Kiss The Chef:) Bu model bence tam bir yeni ev, yeni evli hediyesi:)

Erkeğin kalbine giden yol mideden, kadının kalbine giden yol ilgiden geçer:)

Bu küçük hanımefendilerin sadece sarışını var sanmayın:) Renk renk, desen desen, üstelik sadece sevimlisi var da sanmayın, çook seksisi de var;)

Cupcake almaz mıydınız?

Açıkçası bence çok şahane bir hediye fikri de olan Mutlu Mutfak Önlükleri’ni ister kendinize, ister mutfağında renk isteyecek herhangi birine mutlaka düşünün. Nihan’ın bizzat incelikle tasarladığı, diktiği, diktirdiği ve enfes koksun diye özenle hazırladığı bu önlüklerden edinmek, modelleri gezmek ve Nihan’a ulaşmak için  web sitesine tık tık:)


"MUTFAK | Mutlu Mutfak Önlükleri" postu İçin hiç yorum yapılmamış..

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu