Annemin 2 halasından ikisi de çok güzel, çok da süslü kadınlardı. İşte bu iki haladan Huriser Hala- anneannemin kendisiyle başı hoş olmasa da biz severdik:)- sonradan Anna Dello Russo olarak yeniden dünyaya geldi. Evet bu konuda ne zamandır şüpheleniyor ama tam emin olamıyordum, ta ki Anna Dello Russo at H&M koleskiyonunu görene kadar:) Ah ufacık tefecik içi dolu turşucuk bir çocukken biraz Tavi gibi öngörülü olsaydım, iki üç parça kapsaydım kendisinden ne vardı! Neyse H&M var diyip teselli buldum:)

Huriser hala’mın altın, mine ve değerli taşlarla işli timsah başlı kemerleri, yılan dilli bilezikleri, koç başlı gerdanlıkları o zaman bana esasen biraz korkutucu görünüyordu, yine de kocacığının evlilik hediyesi olarak verdiği yakut ve pırlanta sete kesiktim hatırlıyorum, bir de bütün ayakkabı ve şemsiye takımlarına:)Esasen anne tarafı hanımların arşivine daklıp fotolar bulup bi post yapsam ne güzel olur:)

Turkuaz oldum olası bayıldığım bir renk ve taş, o yüzden koleksiyonun turkuaz ve gold karışımı parçalarını özellikle çok beğendim.

Tüm koleksiyon ihtişam, ışıltı ve gösteriş, ama bir şekilde çok güzel, sanki sadece o kolyeyi taksan yetecek, sadece o küpeyle olay bitecek gibi. Ve işte benim olacağına kesin gözüyle baktığım küpeler ta taaa! Artık küpesini H&M düşünmüş, buna bir yüzük uydurmak da kocimin boynunun borcu bence:)
Kısacası Anna, Tommy Ton’dan bakıp bakıp iç geçirdiğiniz cicilerime çok benzeyen ciciler yaptım sizin için demiş, ve çok da iyi etmiş, hem ona hem vesile olan H&M’e bu sezon boyunca tüm stil postlarımızda teşekkürü bir borç biliriz.

Anna Dello Russo at H&M koleksiyonu 4 Ekim’de satışa çıkıyor, siz de cicilerinizi kaptıktan sonra Twitter’da #AdRatHM hashtagi ile paylaşın, ortalık ışıl ışıl olsun:)
Bir de hızlıca ben ne giymişim bakalım:)

Elbise // Dress TOPSHOP; Ayakkabı // Mary Janes VINCE CAMUTO ; Küpeler //Earrings: GOLDAŞ ; Saç Bandı olarak İnci Kolyeler // Pearl Headbands YARGICI and FOREVER21

Bu sezon saçlarımızı da mücevherlerle süslemeyi ihmal etmiyoruz! Dolce&Gabbana, Valli ve pek çok defile görseli size iilham verebilir. Ben de bu sezon artık herşeyi içine tıkabileceğim bi çantaya geçip şu “ay düşüyodu tuttum” yüz ifadesinden kurtulsam iyi olacak:)

Hi everybody! Finally I had the chance to see the adorable AdR at H&M collection, and cheers, they are all beautiful! Glamorous, glittering, maximalist, yet chic. I am looking forward to own at least a piece, and those emerald earrings are definitely mine!


"H&M’de Bir Reenkarnasyon Hikayesi:)" postu İçin hiç yorum yapılmamış..

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu