27Eylül 2012 tarihinde toplanan jürimiz şanslı Boomerları belirledi! Tebrikler EZGİ MERİÇ ÇETİN ve PINAR TATLISU:))

Fotoğraf: Zeynep Güçlüten

15 günlük bir aradan sonra yeniden merhaba sevgili Ağustos böcekleriiim:) Evet henüz hala yazı yaşıyor, yaz bitmeyecek sanıyoruz ama dün gece katıldığım düğünde bastıran yağmur ve kopan fırtına gösterdi ki bulutlar yakın, sonbahar kapıda, kışın eli kulağında!
Ben NY postları için, fotoğraflarıma çeki düzen verirken hadi bu hafta boyu #günaydınpabucu  sonbahar/kış sezonu için Zoopa!‘dan hediyelerle gelsin. Zoopa!, Matraş’ın genç ve dinamik, dahası ilhamlarını müzikten alan yeni markası.  Heyy Londra bizi çağırıyoooor…

 Pazar günü hem rahat hem şık olmak için bu leopar deseni babetleri seçip, kendimi Knightbridge’e  bırakıyorum.
 

Cumartesi gününü Oxford Caddesi boyunca alışverişe ve kendimle başbaşa bir zamana ayırırken hep şık hem de çook rahat bu oxford bootileri seçiyorum!

Notting Hill’in rengarenk kapılı evlerinden birinden çıkarken lacivert ayakkabıları çekiyorum, istikatemt Electric :)

Chelsea’nin şıklığına deri, ipek ve kürk yakışır diyip, minileri botlarla kombinlemenin anavatanında ben de bu botları ve bu çantayı seçtim:)

Çarşamba’yı Mayfair’de karşılarken sonbahara direnen sarı rengi gri loaferlarla tamamlıyoruz!
 
 Salı gecesi Soho için hazırlanıyoruz! Minilerle kombinlenmiş bu kırmızı ayakkabılar geceye renk katacak:)

Pazartesi botlarımızı çekip Carnaby Street’e ışınlanıyoruz!

Pazartesi’den Pazar’a bu haftaboyu her gün yeni bir Zoopa! çifti, yeni bir Londra semti ile bu post yenilenirken, içinizden 2 şanslı Styleboomer da sonbahar/kış ayakkabılarını şimdiden hazırlamak için yeni sezon ürünlerinde kullanabilecekleri 500er TL’lik hediye çeki kazanacak.

Peki nasıl?

  • Zoopa!’nın Sonbahar-Kış 2012/13 koleksiyonu “London Calling” ilhamını Londra’nın moda ve müzik yaratan semtlerinden alıyor. Şimdi hemen bu postun altına
“Şu anda Londra’nın hangi semtinde ne yapıyor olmak isterdin?” 
sorusunun cevabını, ve bu koleksiyonlardan en beğendiğiniz ayakkabının kodunu yorum olarak yazıyorsunuz. Koleksiyonun hikayesi web sitesinde, belki size ilham verir;)
  • Yorumunuzun sonuna e-mail adresinizi eklemeyi unutmuyorsunuuuz
Tüm bunları  25 Eylül Salı geceyarısına kadar gerçekleştirdikten sonra sıra jürimizin(*) en çok beğendiği 2 yorumu belirlemesine geliyor:) Bakalım kimler ilk yağmurda en cici botlar ayağında kulaklarımızı çınlatacak:p
*Jüri, Matraş Kampanya Yönetim Ekibi’nden Zuhal Yaka, Kurumsal İletişim Müdürü Bora Güler, Contact Plus PR Ajansından’tan Melis Saraçoğlu ve bendenizden oluşmaktadır.
** Adsız ya da yarışma koşuluna uymayan yorumlar maalesef onaylanmayacaktır. Sorularınız olursan bana mailimden ulaşabilirsiniz:)"Zoopa! ile Londra’da Sonbahar/Kış" postu İçin hiç yorum yapılmamış..

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu