Fotoğraf: Serhat Özdek

Her ne kadar daha yenisi olsam da işte şu yukarıdaki ışıl ışıl ikili bile Instagram’ı çok sevmem için yeterli sebep, çünkü onları, daha doğrusu bu çivili kemer ve bilekliğin tasarımcısı Cem Evirgen‘i Instagram sayesinde buldum ♥ Siz de kendisini Erenköy Building’de bulabilirsiniz:) Bir kemer tutkunu olarak çok mesudum!
Cem Evirgen, daha o kadar genç, o kadar genç ki, ama bence çok önemli üç şeye sahip: heyecana-yeni ve farklı olma açlığına-yeteneğe . Daha ne olsun:) Onunla sohbetimiz o yüzden çok keyifli, çok heyecan vericiydi, tasarımlarının her aşaması bizzat onun elinden. Bu koleksiyonun ismi Adaptation.

İstanbul her zaman eşsiz bir fon, muhteşem bir manzarasın. Keşke bize hep bu güzel yüzünü göstersen, güneşin, altın kemerde parlasa ama yakmasa, rüzgarın saçları karıştırsa, ama kafalar  hiç karışmasa…

 Kemer ve Bileklik // Belt and Bracelet: CEM EVIRGEN (Erenköy Building)
Bluz//Top: MANGO ; Etek //Skirt: MYBESTFRIENDS ; Ayakkabı//Heels : Ö. MASUR for BUTİGO

This picture at the top of the post is a simple proof of why I’m loving Instagram: I discovered a very much talented new designer through an insta photo. This golden belt and bracelet are of leather and metal mixture, with smooth spikes. Aren’t they hot? The designer of these pieces, Cem Evirgen, is a very young guy with an enormous desire of creating new, distinct pieces, and yes he has the light!


"Adapted by Cem Evirgen :)" postu İçin hiç yorum yapılmamış..

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu