Görür görmez bayıldığım, görür görmez Özgür Masur imzası olduğunu anladığım bu ayakkabılarla açmak isterim bayramlık postunu, zaten bayram cicilerinin en özeli hep ayakkabılar değil midir:) Masur’un bu ayakkabıları Butigo.com sitesine özel hazırladığı koleksiyondan zamansız birer parça diye düşünüyorum!
Ben pek öyle “nerede o eski bayramlar” tadında biri değilimdir, çünkü bence güzel olan ya da özlenen o eski bayramlar değil, o eski, o çocuk olan “sen”sindir. Yepyeni bir elbise, kırmızı rugan pabuçlar, herkesin koca bir gülümsemeyle anneye dönüp “aa bırak yesin yesin” diye uzattığı şekerlemeler, tontonların elini öpüp, kendimi çok güzel bir kız sandığım o uzun saplı omuz çantamda biriktirdiğim harçlıklarla bayram çocukluğuma güzel. Şimdi tek istediğim şu elbiseden maksimum 1 saat içinde kurtulmak; sonrasında ya denizde, ya evde pijamalarım içinde, ya kulaklıkta çalan müzikte, ya uzaklarda kaybolmak:)
Elbise//Dress ASOS ; Ayakkabı // Pumps Özgür Masur for BUTIGO.COM ;
Çanta//Bag CHANEL; Kolye // Necklace NAZRA ; Bilezikler / Bangles KISMET by MİLKA
Oya Bileklik//Macrame Bracelet CRUCIANI

Aslında bu kombin için uzun saça uygun saç filesi aradım, ama maalesef bulamadım, hep topuz için var:( Aramalara devam, gören bulan haber versin:)

Damla kolyedeki yoncanın bana şans getirdiğine inanmaya başladım, çünkü taktım takalı, çıkmaza girmiş gibi olan şeyler biir bir çözüldü:) Çok sevdiğim bir arkadaşımın “al bunu hep yanında taşı” dediği iğde dalı ile de katmerlendi bence. Pagan Boom:p

Fotoğraflarımı çeken Twitdayı ‘yı bakalım bu fotoda tespit edebilecek misiniz:p

Hi everybody!  You see I found a pair of timeless chic pumps which are designed specially for Butigo.com by one of the most talented Turkish designers Ozgur Masur. The form, the color and the lace up model are all adorable.  This look is  from the very first day before family visit, so I put on some ladylike clothes with a red lipstick and finish it with a proper hair. Well “Beam me Scotty!” right back to the 50s:) All photos taken by my dear hubby, he gets better each and everyday;)


"Bayramlık Ayakkabılar;)" postu İçin hiç yorum yapılmamış..

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu