Herkese süper bir Pazartesi diliyorum! Bugün Twitter ve Instagram‘daki Boomerların zaten çok iyi bildiği düzenli keyiflerimi bir de blogdan anlatmak, üstüne bir de “Hadi siz de söyleyin!” çağrısında bulunmak istedim:) O gün giydiğiniz ayakkabılarınızı, tatilin sizin için anlamını, gezip gördüyseniz, yiyip içtiyseniz bize de anlatmanızı, modunuzu anlatan bir objeye anlamlar yüklemenizi istemek için:)

Keyiflerimden en tanıdık olanı malumunuz #gunaydinpabucu ! İşte tam da bu linkte her sabah benden ve benim gibi ayakkabıseverlerden bir çifti görebilirsiniz, bugünden itibaren dilerseniz siz de ayağınızda en güzel ayakkabılarla bu gruba günaydın diyin:)

Bir diğeri ise #bencetatil ! En sevdiklerimden biri çünkü “bence tatil ara sokaklarda kaybolmak”, “bence tatil kumsalda süt mısır yemek”, “bence tatil keşfetmek” demek, peki sizce? Gezip gördüğüm yerlerden karelerle ben diyorum, siz de eğer tatildeyseniz #bencetatil diyip bana bir ses verin:)

Yediğin içtiğin senin olsun derler ya! Yok hayır sadece benim olmasın, sadece sende kalmasın:) Ben gidip de beğendiğim yerlerde #buradayemeli diyorum, favorilerimi benden sonra geleceklerle paylaşıyorum. Siz de damak tadınıza güveniyorsanız gittiiniz mekanlarda ne yiyip ne içelim bize söylemek için #buradayemeli deseniz yetecek:)

Vee #boommood …Yeni bebeğim:) Benim ruh halimi bir iki objeyle anlattığım yer, bir foto iki satır. Belki sen de senden başka herkese çiçek, tabak, eşya gibi gelen bir şeylere anlamlar yüklemişsen bize anlatsana:)
Bizde hashtag tükenmez, yani paylaşmak, çoğalmak, birbirine anlatmak tükenmez:)

My fellow Twitter and Instagram followers very well know about my regular joys with a bunch of hashtags I created myself which are later mentioned by a lot of people. So today I’d like to make a call to dear Boomers, let us hear you too guys! Say good morning to us with your nicest pair of shoes adding #gunaydinpabucu , tell us what holidays mean to you with a photo adding #bencetatil and tip us yoru favorite food or drink from anywhere you go by using #buradayemeli and of course name your mood with an object that means a lot to you but no more than an object to anyone else by #boommood … Waiting:) Cause sharin’ is FUN!"BOOMSNAP :Sen De Söyle!" postu İçin hiç yorum yapılmamış..

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu