Beni uzun süredir takip edenler ya da en azından Boommood‘daki satırlarıma aşina olanlar İstanbul’da turist gibi takılabilmeye meraklı olduğumu da bilirler:) Ve daha henüz İstanbul’da yaşamıyorken de, geçmişi sebebiyle,  arzum, hep bir gün Four Seasons Sultanahmet otelinin avlusunda volta atmaktı. Bir zamanlar Nazım’ın, Aziz Nesin’in, Kemal Tahir’in hapsedildiği, belki şimdi bizi kemiklerimize kadar sızlatan satırların kağıda döküldüğü yer. Four Seasons da mekanın geçmişine saygı duymuş, hala onların bastığı taşlar, belki gün ışığının yüzlerine sızdığı ahşap kepenkler orada.
Yukarıda heyecanımın fotoğrafı:) Üstümde rengine ve desenine vurulduğum ve sonunda uygun yerle de buluşturduğum Shopigo.com ‘dan Shoshanna elbisem var!
Her zamanki seçimlerimden farklı bu elbisede beni en çok desen çarpmıştı! Bir önceki Boomstyle’ı da düşünürsek, sanırım bu ara ruh halim çok Twiggy:)

Elbise / Dress: SHOPIGO.COM 

Ayakkabı / Heels: STEVE MADDEN eski sezon (last season)
Saç süsü / Headpiece : Çok yakında STYLEBOOM for NİLİ sürprizi!
Onyx Bilezik/ Onyx Bracelet: KISMET  by MİLKA (yeni sezon/new season)
Balıksırtı Bilezik/Wide bangle: KOTON (eski sezon/last season)

Biraz da benim gözüme takılanlar  

Four Seasons bizzat yetiştirdikleri çiçekleri ve çiçek düzenlemeleri ile ünlü bir zincir. Bunları Shopigo elbiseme çok uygun buldum:)

Saçları kuleden aşağı sarkıtmaya daha çok var:)

 Hapishaneden kalma devasa bir kilit!
Four Seasons Sultanahmet’de bir kez daha dünyayı değiştiren adamların yürüyüp, nefes aldığı yerlerde dolandım, çok güzel ağırlandım. Gelip gecici bir misafir degil, kalbini birakan cinsten bir misafir oldum:)

A couple of weeks ago I had the chance of staying at Four Seasons Hotel at Sultanahmet, which was once a prison. Due to its history and mystic mood, I’ve always wanted to visit there and you may see my enthusiasm at the very first photo:) Oh and my lovely Shoshanna dress from Shopigo.com fully suits to the atmosphere with its print and color, yay!


"Ancient Princess" postu İçin hiç yorum yapılmamış..

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu